Valmieras Ziņas

Ugunsdzēsēji glābēji Cēsīs no grāvja izcēluši noslīkušu cilvēku

Aizvadītajās brīvdienās no 29.decembra plkst. 6.30 līdz 2.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma 14 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vecgada dienā ugunsdzēsēji glābēji Cēsīs no grāvja izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva to pašvaldības policijas darbiniekiem.

1.janvārī plkst. 3.03 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur dega vienstāva koka guļbūves pirts 35m2 platībā, malkas šķūņa jumta konstrukcijas 10m2 platībā  un sausās tualetes jumts 4m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.30.

Līdztekus ugunsdzēsēju glābēju palīdzība gada pirmajā dienā bija nepieciešama Amatas novada Drabešu pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – cilvēks no automašīnas nevarēja izkļūt saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji cietušu no automašīnas izcēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība svētku brīvdienās bija nepieciešama arī Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī pie gāzes skaitītāja bija radusies gāzes noplūde, kā arī Smiltenes novada Launkalnes pagastā, kur uz autoceļa dega vieglā automašīna 5m2 platībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri