Valmieras Ziņas

U14 vieglatlēti noslēdz ziemas sacensību sezonu starptautiskajās sacensībās Viru

Lasīšanas laiks: 2 min

16.martā Valmieras Bērnu sporta skolas jaunie vieglatlēti treneres Paulas Rozenvaldes vadībā devās uz Igaunijas pilsētu Viru, kur norisinājās starptautiskās sacensības vieglatlētikā. Šīs bija arī noslēdzošās vieglatlētikas sacensības ziemas sezonā U14 vecuma grupas jauniešiem.

Šo sezonu ar izciliem panākumiem pabeidza Paula Lužinska, kura 200m  skrējienā pārliecinoši bija 1.vietā (28,49sek.) un 60 m skrējienā arī varēja gūt zelta godalgu, bet tehniskās problēmas dēļ, tika sajaukta fināla secība, kas liedza Paulai piedalīties 60 metru finālā. Finālā uzvarēja jauniete ar rezultātu 8,56 sek – tieši tāds pats rezultāts Paulai bija priekšskrējienos. Spriežam paši – noteikti medaļa būtu arī 60 m skrējienā. Tāllēkšanā Paula, ar rezultātu 4,56 m, ieguva 4.vietu.

Labus rezultātus sasniedza arī Agate Trauberga, kura 60 m skrējienu noslēdza 4.vietā. Tāllēkšanā Agate pārvarēja 4,00 m atzīmi un ierindojās 15.vietā, augstlēkšanā 16.vieta (1,25 m).  Marta Ūdre sasniedza savu labāko rezultātu tāllēkšanā 4,18 m, kas viņai deva 10.vietu, 60 m skrējienā 15.vieta (9,22 sek.) un 200 m skrējienā 11.vieta (30,89 sek). Elijai Eglītei 60 m barjerās 12.vieta (10,78), augstlēkšanā 15.vieta (1,30 m) un lodes grūšanā 16.vieta (6,58 m). Jāpiemin gan, ka Elija lodi grūda pirmoreiz. Aivita Cipruse 200 m skrējienā 10.vietā (30,74 sek.), 60 m barjerās 9.vieta (10,73 sek.) un lodes grūšanā 17.vieta (6,39 m), arī Aivitai lodi grūda pirmoreiz. Kristena Deine augstlēkšanā 12.vieta (1,30 m), 200 m skrējienā 19.vieta (32,04 sek.), 23.vieta tāllēkšanā (3,74 m). Monta Zariņa 16.vieta tāllēkšanā (4,00 m), 60 m skrējienā 16.vieta (9,29sek.), lodes grūšanā ar rezultātu 8,31 m palika 11.vietā. Annija Bērziņa lodes grūšanā 14.vietā (7,29 m), 60 m barjerās 18.vieta (11,42 sek.), tāllēkšanā ar rezultātu 3,56 m 33.vietā. Vienīgais jaunietis Miķelis Riba 60 m skrējienā 20.vietā (9,21sek.), tāllēkšanā arī 20.vieta (4,25 m) un 200 m skrējienā 23.vieta (31,43 sek).

Ziemas sacensības noslēdzās uz pozitīvas nots, un nu jau jaunieši pelnījuši mazu atpūtu, lai pēc tam varētu gatavoties vasaras sacensību sezonai, kura sāksies maija sakumā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103; www.vsaczemgale.gov.lv) ir Labklājības ministrijas tiešās pakļautības iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).  VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" kā  lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā AICINA DARBĀ  APRŪPĒTĀJU filiālē "Rūja" (uz noteiktu laiku, pilnu slodzi - 1 amata vieta) Mēs piedāvājam: sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, algu (bruto) EUR 500 – EUR 608 atbilstoši noteiktajai kategorijai (pēc MK noteikumiem Nr.66), 10% ikmēneša piemaksa par darbu, kas saistīts ar īpašu risku (piemaksa 2022.gadā ir noteikta 25% apmērā), darba pieredzi valsts pārvaldē, labus darba apstākļus, draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Būtiskākie amata pienākumi: Veikt klientu aprūpi atbilstoši klientu funkcionālajam stāvoklim; Atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus; Nodrošināt tīrību un kārtību klientu dzīvojamās telpās, koplietošanas telpās, veicot mitro uzkopšanu ne retāk kā vienu reizi dienā; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Prasības pretendentam: Pamatizglītība vai vidējā izglītība; Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Vēlama praktiskā darba pieredze šajā vai līdzīgā amatā. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Valmieras novads Profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar atzīmi "Aprūpētājs" sūtīt uz e-pastu: Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv. Tālrunis uzziņām: filiāles "Rūja" vadītāja Ligita Kāsena 29414379. Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/media/2279/download Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja trīs nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-30 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina savā komandā māsu (vispārējās aprūpes māsa) uz nenoteiktu laiku, uz pilnu/nepilnu darba slodzi (pēc vienošanās). Tu saņemsi: atalgojumu -  stundas tarifa likme no 6.71 EUR līdz 7.46 EUR  pirms nodokļu nomaksas; papildus noteiktas piemaksas: par darbu kaitīgos apstākļos, par darba stāžu ārstniecībā, par izglītības līmeni; papildatvaļinājumu 6 dd; sociālās garantijas; iespējas profesionālai izaugsmei; Iespēja pretendēt uz kompensāciju Veselības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projektā “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas” (strādājot pilnu darba slodzi). Darba pienākumi: Nodrošināt kvalitatīvu, nepārtrauktu pacientu veselības stāvokļa uzraudzību un aprūpi: Kvalitatīvi un precīzi veikt ārstu nozīmētās ordinācijas un norādījumus, aizpildīt māsu aprūpes dokumentāciju; Nodrošināt sanitāri epidemioloģiskā režīma ievērošanu nodaļā; Veikt pacientu un viņu piederīgo izglītošanu veselības veicināšanas un veselības aprūpes jautājumos; Spēt patstāvīgi pieņemt lēmumus, kas attiecas uz ārstnieciskā darba organizāciju, savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: 3.kursa students programmā “Māszinības” vai profesionālā vidējā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai augstākā spēkā esošs ārstniecības personas reģistrs; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, orientētas uz darba pozitīvu rezultātu valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodu likum labas datorprasmes; Nepieciešams sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Medicīnas māsa”. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: info@strencupns.lv. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Mot.vēstuli un CV sūtīt pa pastu vai uz svetlana.karanikova@strencupns.lv, 25480530.

Mūsu partneri