Valmieras Ziņas

Tuvojas noslēgumam Valmieras pils kultūrvides centra būvprojekta izstrāde (2)

Valmieras pils kultūrvides centra būvprojekta izstrāde tuvojas noslēgumam, tas ir grafisko un teksta dokumentu kopums, kas apkopo visus nepieciešamos tehniskos risinājumus būvniecības ieceres īstenošanai, informē Valmieras pilsētas pašvaldība.

Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības pārvalde, atkārtoti izskatot pilnsabiedrības “ZGT” izstrādāto Valmieras pils kultūrvides centra  būvprojektu, iesniegusi projektētājiem komentārus un ierosinājumus tā uzlabošanai. Pašlaik projektētāji strādā pie pēdējo precizējumu veikšanas, lai to varētu iesniegt apstiprināšanai Valmieras pilsētas Būvvaldē. Ja tā saskaņos projektu, tad tiks uzsākts iepirkuma process par būvniecības darbu veikšanu.

Valmieras pils kultūrvides centram ir paredzēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 1 032 900 eiro apjomā, papildus ieguldot finansējumu no valsts 38 823, 53 eiro un līdzfinansējumu no pašvaldības 155 294,12 eiro. Valmieras pils kultūrvides centra celtniecību plānots īstenot fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte” 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” projekta “Kultūra, vēsture, arhitektūra Gaujas un laika lokos” ietvaros. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Linda - 05.07.2019 Atbildēt

    Nu tikpat muļķīgs projekts, kā bronzas arka kultūras nama priekšā. Kādēļ vispirms netaisa projekta sabiedrisko apspriešanu?

      Linda - 06.07.2019 Atbildēt

      Komentārs nebija domāts šim rakstam, bet par skatu terasi pie Gaujas.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri