Valmieras Ziņas

Turpmāk tiešsaistē reģistrēšanās un biļetes arī Valmieras novada pašvaldības sporta pasākumiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība 2023. gadā uzsākusi sadarbību ar biļešu tirdzniecības platformu “Biļešu serviss”, lai nodrošinātu ērtu, ātru, drošu un vienotu sistēmu dalībnieku reģistrēšanai un dalības apmaksai Valmieras novada Sporta pārvaldes organizētajos pasākumos. Turpmāk informācija par pasākumiem būs atrodama gan Valmieras novada pašvaldības mājaslapā valmierasnovads.lv un sociālo tīklu kontos, gan “Biļešu serviss” mājaslapā bilesuserviss.lv, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Valmieras novada pašvaldības 23. februāra domes lēmums Nr.75 nosaka, ka 2023. gadā Valmieras novada Sporta pārvaldes organizētajos pasākumos personām no 18 gadu vecuma paredzēta simboliska dalības maksas, bet bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam dalība sporta pasākumos joprojām saglabāsies bez maksas. Izņēmums būs ikgadējais pasākums “Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram”. Šāds lēmums pieņemts, lai spētu precīzāk plānot sporta pasākumu organizēšanu, saistītās izmaksas, kas ir atkarīgas no pieteikto dalībnieku skaita, kā arī mazinātu dalībnieku reģistrēšanās rindas pasākuma norises vietā īsi pirms sporta pasākuma sākuma. Tādējādi padarot katru pasākumu vēl labāk organizētu un ērtāku tā dalībniekiem.

Pirmais sporta pasākums ar šādu vienotu sistēmu jau gaidāms sestdien, 1. aprīlī,  Burtniekos – skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien citus”. Aicinām izmantot iespēju ātri un ērti veikt reģistrēšanos Biļešu servisa mājaslapā šeit. Jāpiemin, ka reģistrēšanās pasākumiem nepieciešama ikvienam dalībniekam, tai skaitā bērniem un jauniešiem, kuriem netiek piemērota dalības maksa konkrētajā pasākumā.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri