Valmieras Ziņas

Turpinās pieteikšanās jauniešu izaugsmes programmai “Diametrs”

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai sniegtu iespēju jauniešiem un potenciālajiem nākotnes līderiem īstenot savus mērķus un idejas, aicinām Tevi pieteikties Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) Izaugsmes programmā “Diametrs”. Tajā aicināti pieteikties Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu (Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču) jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem.

Pieteikšanās termiņa pagarinājums: līdz pat pirmdienas vakaram jeb š.g. 15. marta plkst. 23:59!  Pieteikuma anketa un plašāka informācija pa programmu pieejama šeit: https://ej.uz/diametrs2021

Izaugsmes programma “Diametrs” norisināsies no 2021. gada 20. marta līdz 24. aprīlim. Galvenais mērķis – izglītot, iedvesmot un attīstīt jauniešu prasmes ideju ģenerēšanā un projektu rakstīšanā piecu nedēļu garumā, apgūstot finansējuma piesaistes metožu un saskarsmes kultūras pamatus, kopienas aktualitāšu apzināšanās un filantropijas veidus, kā arī inovatīvu risinājumu rašanu. Lai piedalītos, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze; programma noderēs jebkuram kā redzesloka paplašināšana!

Programmas formāts galvenokārt balstīsies uz tiešsaistes lekcijām un praktiskajām nodarbībām, kuras pasniegs nozares lietpratēji, daloties ar savu pieredzi attiecīgajās jomās. Piemēram, brīvprātīgā darba nišu pārstāvēs “Timemachine 1961” izveidotājs Mārcis Bogdanovs, par inovācijām un to atbilstību runās projektu vadītāja un blogere Zane Eniņa, taču pieredzē un padomos par saziņu un sociālajiem tīkliem reklāmas aspektā dalīsies Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Savas kopienas apzināšanās un ieinteresētība mēdz kļūt sekundāra, ņemot vērā, ka mūsdienu cilvēks bieži vien raugās dzīvē lineāri – personīgo mērķu sasniegšanā un pašrealizācijā, tādēļ mēs aicinām skatīties plašāk – skatīties diametrā un uzskatām par nepieciešamu piedāvāt veidu, kā padarīt apkārtējās kopienas labākas jau tagad!

VNFJIL ir jauniešu komanda, kura ar dažādām aktivitātēm piesaista finansējumu ideju konkursiem, lai atbalstītu citu jauniešu idejas un projektus. Līdz šim organizēti tādi pasākumi kā akcija “Ezīša miga” Valmieras Simjūda gadatirgū, “Aklais randiņš ar grāmatu” Valmieras pilsētas svētkos un daudzi citi. Vairāk informācijas atrodama: http://www.vnf.lv/lv/jauniesi/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri