Valmieras Ziņas

Tūrisma uzņēmēji sarūpējuši īpašus piedāvājumus Valmieras dzimšanas dienā

Lasīšanas laiks: 5 min

Šampanieša piramīda un “Alus lūkošana”, dāvanas pie pirkumiem un citi īpašie svētku piedāvājumi, svētku maltītes un jaundarināti dzērieni, bezmaksas izstādes un aktivitātes visai ģimenei – tie ir tikai daži piemēri, kādus Valmieras 740. dzimšanas dienas svinību laikā piedāvās vairāki Valmieras tūrisma uzņēmēji.

Ja svētku laikā ir vēlme pēc piedzīvojumiem dabā, Gaujas Stāvo krastu “Sajūtu parka” komanda parūpēsies par visiem tiem, kuriem dvēselē ir piedzīvojumu gars. Parka jaunums – “Tīklu labirints” – virs slavenās “Baskāju takas” svētku laikā priecēs ar īpaši draudzīgu 50% atlaidi.

Svētdien, 23. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 17.00 par jestru pēcpusdienu visai ģimenei būs parūpējies piedzīvojumu kompānijas “Timemachine” Krāču kakta “Šķūnis” (Krāču iela 2). Lieli un mazi varēs sevi izaicināt dažādās galda un virtuālās realitātes spēlēs, galda tenisā, novusā, deju un rallija simulatorā, retro spēļu konsoles un klasiskās šautriņu mešanas spēlē.

Svētku laikā norisināsies Valmieras muzeja ekspozīcijas “de Woldemer” atklāšana. Jaunā ekspozīcija apmeklētājus aizvedīs stāstā par seno Valmieru. Tur satiksies viduslaiku pilsētas un pils vēsture, aizgājušo laiku valmieriešu pasaules uzskati, Hanzas tirgotāju varenība un amatnieku prasmes. No 20. līdz 23. jūlijam ekspozīcija “de Woldemer” būs atvērta apmeklētājiem bez maksas. Toties no 21. līdz 23. jūlijam būs pieejamas bezmaksas ekskursijas (ar iepriekšēju pieteikšanos, ielūgumus vēlams izņemt iepriekš Valmieras muzeja Izstāžu namā, vietu skaits ierobežots). Turpat Valmieras pilsdrupu teritorijā no 20. līdz 22. jūlijam nakts stundās (plkst. 23.00–02.00) būs iespējams izdzīvot multimediālu uzvedumu “Valmieras dārgumi”. Tāpat rosība notiks Valmieras muzeja iekšapagalmā pie lielā ozola, kur 19. jūlijā plkst. 19.00–22.00 Valmieras stikla škiedras rūpnīcas bijusī kinoamatieru studija “Kristins” izrādīs vairākus dokumentālās filmas seansus par Valmieru. Toties no 21. līdz 23. jūlijam Valmieras muzeja Garšaugu dārzā visu diennakti būs iespējams vērot gaismu saspēles.

Ja dažādās aktivitātes būs izraisījušas slāpes, viesnīcas “Wolmar” restorāns Valmieras dzimšanas dienā pasniegs īpaši svētkiem radītu kokteili “Wolmar”, to varēs nobaudīt gan alkoholiskā, gan bezalkoholiskā veidā. Savukārt nakšņotājiem brokastīs būs iespēja nogaršot slavenos Valmieras salātus. Starp citu, viesnīca “Wolmar” jau 23 gadus godam nes Valmieras pilsētas vēsturisko nosaukumu.

Limonādes piestāv svētkiem! “Čili Pizza” aicina divatā nobaudīt kādu no “Čili Pizza” limonādēm Tās tapušas sadarbībā ar vienu no pasaules labākajiem bārmeņiem Andri Reizenbergu. Jebkuras divas limonādes būs iespējams baudīt uz vietas picērijā, tikai par vienas limonādes cenu – 4,39 EUR. Būs iespēja izvēlēties starp kivi, melleņu vai mango limonādi.

Valmiermuižas alus virtuve aicina uz nesteidzīgu latvisku garšu maltīti un spirdzinošiem dzērieniem vasaras āra terasē. Par godu Valmieras dzimšanas dienai izbrūvēta jauna alus garša, kas ir saimnieka veltījums savai dzimtajai pilsētai – tumīgs, nefiltrēts gaišais alus no Latvijas miežu iesala. To kopā ar citām daudzinātām garšām iespējams baudīt piedāvājumā “Alus lūkošana” – Valmiermuižas alus degustācijas izlase ar šefpavāra piemeklētām uzkodām.

Kad slāpes remdētas, par kārtīgu iestiprināšanos būs padomājusi kafejnīca “Ahh-meat, kur būs iespēja baudīt grila ēdienus dažādās variācijās, sākot ar steiku un beidzot ar jūras karūsu doradu.

Vasaras dārzs un naktsklubs “Kāre” svētku viesus aicinās ne tikai griezties populāru deju hitu ritmos, bet arī no 17. līdz 22. jūlijam piedāvās nobaudīt īpašu Valmieras svētku ieskaņas karsto ēdienu piedāvājumu mājas gaumē – vistas filejas karbonādi ar Valmieras salātu tradicionālo cepurīti ar piedevām. Papildu tam gan vasaras dārzā, gan naktsklubā tiks piedāvāts īpaši veldzējošs vasaras kokteilis ar rabarbera notīm “Valmiera Spritz”! Kokteilis būs pieejams alkoholiskā un bezalkoholiskā versijā.

Tiem, kam prāts nesas uz saldākām lietām, picu fabrika OZO būs sarūpējusi gaisīgu tiramisu svētku desertu “Val” un īpaši atsvaidzinošu ledus kafiju “Miers”.

“Gulbīt´s ir valmierietis līdz kaulu smadzenēm!” tā saka Gulbīt´s desertu darbnīcas saimnieki, kuri īpaši Valmieras dzimšanas dienai pagatavojuši zemeņu – vaniļas kūku, rabarberu krēma kārtojumu un spirdzinošu bezalkoholisko “Valmieras sangriju”.

Valmierai 740 – GEMOSAM 30! Atzīmējot dubultjubileju, uzņēmums “GEMOSS” ir sarūpējis dāvanu Valmieras pilsētai – šampanieša piramīdu un svētku torti, kā arī iespēju satikt Pasaules kokteiļu čempionu Andi Reizenbergu un godalgoto Latvijas šefpavāri Inu Poliščenko. Svētku tortes pirmais gabaliņš tiks griezts 20. jūlijā plkst. 17.00 Valmieras “GEMOSS” pagalmā (Stacijas iela 55). Laipni aicināti valmierieši un pilsētas viesi uz gabaliņu tortes un glāzi šampanieša!

Svētku dunā svarīgi parūpēties arī par savu labsajūtu. SPA salons “Līga” Valmieras dzimšanas dienā visiem pirkumiem, kas iegādāti Līga Nature SPA dabīgās kosmētikas salonveikalā (Rīgas iela 7), klāt dāvinās dabas lolotu, mitrinošu sejas krēmu.

Ja paliek karsti, veldzējumu sniegs ūdens aktivitātes Dzirnavu ezeriņā. Sestdien, 22. jūlijā (plkst. 10.00-17.00), un svētdien, 23. jūlijā (plkst. 11.00-17.00), “Vidzemes laivas” laiskai atpūtai uz ūdens būs sarūpējušas nomai dažādus SUP dēļus, kajakus, ūdens velosipēdus un citus ūdens transporta līdzekļus.

Valmieras dzimšanas diena uz velosipēdiem! Nekreņķējies, ja ričuks palicis mājās – aktīvās atpūtas inventāra nomas uzņēmēji būs padomājuši par dabai draudzīgu un aktīvu veidu, kā pārvietoties starp dažādajām svētku norišu vietām. Veikala “EŽI” piedāvājumā velosipēdu noma par puscenu, toties veikals “Gandrs” būs parūpējies par 20% atlaidi nomas inventāra pakalpojumiem.

Valmieras 740. dzimšanas dienas svinības norisināsies no 21.līdz 23. jūlijam, svētku programmu iespējams aplūkot mājaslapā valmierasvin.lv. Medaļa Tev par to, ka Valmiera un svētku gars sirdī!

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri