Valmieras Ziņas

Tūrisma akcijas “Ceļo līdz 100!” galveno balvu saņem Aivars Jansons no Rūjienas

Sestdien, 5.novembrī, Valmieras Tūrisma informācijas centrā norisinājās tūrisma akcijas “Ceļo līdz 100!” noslēguma pasākums. Galveno balvu – tūrisma klases velosipēdu – saņēma Aivars Jansons no Rūjienas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Piedalījāmies pirmo gadu un ar ģimeni apceļojām 14 vai 15 objektus. Viss šķita interesanti. Vislabāk mums patika “Mazā brīnumzeme”, bet arī citur bija aizraujoši un izzinoši. Piemēram, Mucu muzejā bija jautājums, vai mucā ir vajadzīgas ķimenes. Izrādās, ka ir, bet tās nav ēdamās ķimenes, bet gan rieva, kur stiprina vāku,” pastāstīja akcijas galvenās balvas saņēmējs Aivars Jansons. Kungs ir velobraukšanas entuziasts, tāpēc balva ļoti noderēšot.

Noslēguma pasākumā piedalījās un vērtīgas balvas saņēma 34 akcijas dalībnieki, kuri bija ne tikai apmeklējuši dažādus tūrisma objektus Valmierā, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Cēsu novados, kā arī Vīlandē (Igaunijā), bet arī pareizi aizpildījuši anketas un atbildējuši uz jautājumiem.

Brauciens pāri Gaujai, gardo šokolādes trifeļu baudījums, ekskursijas zirgu stallī, pastaigas ar lamām, stikla pūšana, picu cepšana, filcēšana, viduslaiku paražu iepazīšana, maizes cepšana ir tikai daļa no tā, ko ceļotājiem šogad piedāvāja akcija “Ceļo līdz 100!”. Tas bija aicinājums doties aizraujošā piedzīvojumā dažāda vecuma cilvēkiem ar iespēju apmeklēt pat simts objektu. Izaicinājumu pieņēma ceļotāji no Valmieras, Alūksnes, Smiltenes, Valkas, Burtnieku novada, Ikšķiles novada, Rīgas, Līgatnes un pat Ventspils un Saldus. Aktīvākais akcijas dalībnieks, kurš objektus apmeklēja, ceļojot ar sabiedrisko transportu, bija kungs no Saldus Juris Kroičs.

Apmeklētākie objekti bija atpūtas komplekss “Mazais Ansis”, Vīlandes vecais ūdenstornis, Brenguļu alus darītava, “Valmiermuižas alus” darītava, ZOO “Rakši”, savukārt Valmierā – Valmieras muzejs un Taka kokos.

Akcijas dalībnieki Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC), Cēsu TIC, Vīlandes TIC, kā arī apkārtējo novadu – Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas – tūrisma informācijas punktos vai akcijā iesaistītajos apskates objektos saņēma brošūras, kurās bija jāatzīmē vismaz 10 no 30 objektiem un jāizmanto piedāvātie tūrisma pakalpojumi, kā arī jāatbild uz jautājumiem. Katrā novadā vai pilsētā bija jāpaciemojas vismaz vienā no tūrisma objektiem.

Noslēguma pasākumā ceļotāji saņēma balvas no tūrisma akcijā iesaistītajiem uzņēmumiem, savukārt galveno balvu – tūrisma klases velosipēdu – sagādāja Valmieras pilsētas un Vīlandes pilsētas pašvaldības, pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” un aktīvās atpūtas preču veikals “Gandrs”.

Tāpat akcijas balvu fondu veidoja dāvanas, gardumu grozi, dāvanu kartes un ielūgumi. Tos nodrošināja: Valmieras muzejs, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, kinoteātris “Gaisma”, piemājas saimniecība “Vīnkalni”, Inga Logina, zemnieku saimniecība (ZS) “Abullāči”, ZS “Adzelvieši”, atpūtas kompleksi “Avoti” un “Mazais Ansis”, šķirnes trušu audzētava “Mežiņi”, SIA “Valmiermuižas alus”, Cēsu Vīna bārs, aktīvās atpūtas centrs “Supervāvere”, “Mazā Brīnumzeme”, ZOO “Rakši”, Cēsu Viduslaiku pils, “Aktīvā tūrisma centra EŽI”, Trikātas šokolādes ražotne “R CHOCOLATE”, Brenguļu alus darītava, Burtnieku muižas parks, Vaidavas keramikas ražotne, “Zirgaudzētava Kocēni”, Mucu muzejs, Kondase Mākslas centrs, Bonifatiuse ģilde, Vīlandes vecais ūdenstornis, Vīlandes muzejs un Olustveres muiža.
Valmieras Tūrisma informācijas centrs šādu akciju organizē jau ceturto gadu, un šogad tās piedāvājumu papildināja arī Vīlandes tūrisma objekti.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: ūdensvadu, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu apkalpošana; ūdensskaitītāju uzstādīšana un apkalpošana; citu santehnisko darbu veikšana. Prasības: profesionālās kvalifikācijas apliecība - inženierkomunikāciju montētājs vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments; praktiska darba pieredze santehniķa darbā; B kategorijas autovadītāja apliecība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; veselības apdrošināšana; sociālās garantijas; atalgojums – stundas tarifa likme no EUR 5.00 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30%. Pieteikties līdz 2021.gada 28.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-28 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@valmiera.lv,

(reģ.Nr.LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto studiju virziena „Arhitektūra un būvniecība” direktora amatu  (uz nenoteiktu laiku; slodze 10 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: maģistra līmeņa augstākā izglītība būvniecībā, pieredze studiju kursu un/vai studiju programmu izstrādē un/vai vadīšanā/īstenošanā, kā arī cita veida vadoša administratīvā darba pieredze (t.sk. augstākās izglītības institūcijās) tiks uzskatīta par priekšrocību, pieredze darbā starptautiskā vidē, ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, atbildīgums, precizitāte, labas komunikācijas un vadīšanas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: uzturēt, pilnveidot, attīstīt un nodrošināt studiju virziena saturu un realizāciju vadīt studiju virziena padomes darbu · sagatavot studiju virziena pašnovērtējuma ziņojumu un akreditāciju plānot un kontrolēt studiju plāna izpildi veikt studiju procesa kvalitātes kontroli organizēt studentu prakses Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, garantētu un regulāru atalgojumu 615,45 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī. Pretendentiem motivācijas vēstuli-studiju virziena attīstības redzējumu, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV sūtīt uz adresi: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201 vai uz e-pasta adresi agrita.somase@va.lv, vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz studiju virziena direktora amatu” līdz 2021.gada 7.februārim. Sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas pretendentiem. Profesija: Pamatdarbības struktūrvienības VADĪTĀJS/ DIREKTORS/ KOMANDIERIS (izglītības jomā) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-07 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri