Valmieras Ziņas

Trīs Latvijas vadošie BMX braucēji pasaules ranga TOP 15

Lasīšanas laiks: 2 min

Aktuālajā Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) BMX pasaules individuālajā rangā sievietēm piekto vietu ieņem Vineta Pētersone. Tikmēr vīriem Helvijs Babris pakāpies uz augsto desmito pozīciju, kamēr Kristens Krīgers atrodas 15. vietā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Latvijas vadošie elites BMX braucēji sekmīgi ir iesākuši 2021. gada starptautisko sacensību sezonu. Augstvērtīgākos rezultātus līdz šim sasnieguši – Helvijs Babris, Kristens Krīgers un Vineta Pētersone. Sasniegtie rezultāti arī atspoguļojušies šīs nedēļas UCI pasaules BMX individuālajā rangā. Ranga atjaunošana tiek veikta ik nedēļu, bet vērtēti tiek sportistu gūtie UCI punkti gada griezumā.

Vīriešu individuālajā rangā vismaz vienu UCI punktu saņēmuši 285 sportisti. Augstajā desmitajā vietā atrodas “AKSSC/ Valmiera” Latvijas sportists Helvijs Babris, kura kontā 380 punkti. Helvijs pēc divām uzvarām sacensībās Venecuēlā veicis kāpumu par 14. vietām. Mūsu sportistam rangā ir tikpat daudz punktu cik devītajā vietā esošajam šveicietim Simonam Markvārtam.

Cienījamo 15. vietu pasaules rangā ieņem Kristens Krīgers. “AKSSC/ Valmiera” un “Mītavas kumeļu” kluba braucējs nopelnījis 328 punktus. Abi latvieši šobrīd ieņem līderpozīcijas starp to valstu braucējiem, kuri Tokijas Olimpiskajām spēlēm nav kvalificējušies pēc Olimpiskā nāciju ranga. Jāņem gan vērā, ka punktu ražu braucēji varēs papildināt līdz maija beigām. Priekšā vēl Eiropas kausa, kā arī Pasaules kausa posmi, kur iegūstamo punktu summa būs lielāka nekā sezonas sākumā notikušajās sacensībās ar latviešu dalību.

Ranga līderis vīriešiem ir Francijas sportists Silveins Andrē (655 punkti), kuram seko Konors Flīds no ASV (650 punkti) un kolumbietis Alberto Karloss Ramiress (615 punkti).

Ļoti augstajā piektajā vietā šobrīd UCI pasaules sieviešu rangā atrodas Vineta Pētersone. “AKSSC/ Valmiera” un “Silvas ziķeru” kluba braucēja gada laikā nopelnījusi 530 UCI punktus. Vērtējot sportistes, kuru valstis uz Olimpiskajām spēlēm nav garantējušas vietas pēc olimpiskā nāciju ranga, Vineta ieņem otro vietu ar lieliskām izredzēm kvalificēties četrgades nozīmīgākajam sporta forumam.

Ranga līdere ir Alise Viloubija no ASV (870 punkti), kurai seko Mariana Pahona (650 punkti) un Laura Smuldersa (645 punkti).

Tuvākie starti mūsu braucējiem būs šīs nedēļas svētdienā Itālijas pilsētā Padovā, kur norisināsies UCI C1 kategorijas sacensības.

UCI individuālais pasaules rangs BMX vīriešiem:

 1. Sylvain Andre, Francija, 655
 2. Connor Fields, ASV, 650
 3. Alberto Ramirez, Kolumbija, 615
 4. Corven Sharrah, ASV, 580
 5. Anthony Dean, Austrālija, 525
 6. David Graf, Šveice, 525

 1. Helvijs Babris, Latvija, 380
 2. Kristens Krīgers, Latvija, 328

UCI individuālais pasaules rangs BMX sievietēm:

 1. Alise Willoughby, ASV, 870
 2. Marian Pajon, Kolumbija, 650
 3. Laura Smulders, Nīderlande, 645
 4. Shanayah Howell, Aruba, 570
 5. Vineta Pētersone, Latvija, 530
 6. Felicia Stancil, ASV, 515

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (0,380 likmes jeb 12 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot sociālpedagoģisko darbību Iestādē; • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • mācību un audzināšanas darba satura, korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 22.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-22

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Dikļu kultūras centrā (turpmāk – Iestāde) saimniecības vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • organizēt Iestādes saimniecisko darbu, Iestādei nepieciešamā inventāra un iekārtu saņemšanu un piegādi; • veikt uzdevumus, kas saistīti ar Iestādes pasākumu norisi (telpu un apkārtnes iekārtošanu, dažādu materiālu atvešanu/aizvešanu); • nodrošināt Iestādes valdījumā esošā kustamā un nekustamā īpašuma uzturēšanu tehniskā kārtībā; • apkopot informāciju par saimniecisko darbu un sīko remonta darbu nepieciešamību, veikt nelielus remontdarbus vai organizēt to izpildi; • sistemātiski sekot apkures sistēmas, ūdensvadu un sanitāro mezglu darbībai; un ja Tev ir: • vidējā vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • labas valsts valodas zināšanas; • B kategorijas vadītāja apliecība; • labas prasmes darbā ar datoru, MS Office programmām un citu biroja tehniku; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • nepilnu darba laiku 16 stundas nedēļā (0,4 slodze); • pamatalgu pārbaudes laikā 344 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 362 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Saimniecības vadītājs/-a Dikļu kultūras centrā” līdz 2023.gada 19.decembrim. Tālrunis papildu informācijai 26486115 vai 27891656. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Straumes, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-19

Mūsu partneri