Valmieras Ziņas

Trīs labāko automašīnu akumulatoru ražotāju apskats

Lasīšanas laiks: 3 min

Iestājoties ziemai, automašīnas akumulatoram ir lielāka slodze nekā siltākajos mēnešos, tādēļ var rasties problēmas ar mašīnas iedarbināšanu. Akumulatora pārbaude ir ļoti nozīmīga, ja nevēlies cīnīties ar mašīnas iedarbināšanu katru ziemas rītu. Varbūt akumulatoru ir nepieciešams tikai uzlādēt, bet iespējams, ka tā kalpošanas laiks ir beidzies. Automašīnu akumulatori no ražotājiem, kas ir pierādījuši savu kvalitāti tirgū, sniegs ilgāku kalpošanas laiku. Lasi šo rakstu un uzzini, kuri ir labākie automašīnu akumulatoru ražotāji!

VARTA akumulatori – neapšaubāma kvalitāte

VARTA akumulatoru kvalitāti ir grūti apšaubīt vairāku iemeslu dēļ. VARTA akumulators sniedz augstu veiktspēju, kā arī tiem ir ļoti maza defektu iespējamība. VARTA ir populārākie auto akumulatori starp automašīnu ražotājiem, kas liecina par to augsto kvalitāti. 7 no 10 jaunajām automašīnām ar start-stop tehnoloģiju ir aprīkotas ar VARTA AGM (absorbed glass matt) akumulatoriem.

Svarīgi pieminēt, ka gandrīz visi VARTA akumulatori nāk no tās pašas ražošanas līnijas, kur tiek ražots oriģinālais automašīnu aprīkojums. Tāpēc varam droši apgalvot, ka VARTA akumulatori sniegs augstāko kvalitāti un ilgāko kalpošanas laiku.

EXIDE akumulators – maciņam draudzīgāka izvēle

Neapšaubāmi, ka jauna akumulatora iegāde ir liels ieguldījums, tādēļ svarīgi ņemt vērā akumulatoru cenas. EXIDE akumulatori būs Tavam maciņam draudzīgāka izvēle, tomēr tie tāpat sniegs augstu kvalitāti.

Iespējams, ka EXIDE akumulatori tirgū nav tik plaši izplatīti kā VARTA vai BOSCH akumulatori. Tomēr tie noteikti nav sliktāki – EXIDE ir globāls līderis automašīnu akumulatoru ražošanā, un EXIDE Eiropā ražotie akumulatori ir ieguvuši savu vietu tirgū ar augstu cenas un kvalitātes attiecību. EXIDE ir plašs akumulatoru klāsts, un EXIDE auto akumulators sniegs augstu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.

BOSCH akumulators – Vācijas kvalitāte garantēta

BOSCH ir ražotājs, kas savu popularitāti ir ieguvis ar augstas kvalitātes tehnoloģiju produktiem. Šī Vācijas ražotāja akumulatori ir ļoti populāri tirgū, pateicoties to augstajai veiktspējai un ilgajam kalpošanas laikam.

Svarīgi pieminēt, ka BOSCH izgudroja start-stop sistēmu, ar kuru ir aprīkots teju katrs jaunais automobilis. Kā arī, BOSCH akumulatoriem ir izcila kvalitāte, kas nodrošina augstu noturību pret koroziju. BOSCH mašīnas akumulators iespējams nebūs lētākais tirgū, tomēr tas noteikti būs kvalitatīvs, ilgi kalpojošs un drošs akumulators.

Šajā rakstā tika aplūkoti labākie automašīnu akumulatoru ražotāji, balstoties uz akumulatoru kvalitāti, veiktspēju, kalpošanas ilgumu un drošību. Mūsdienās automašīnas akumulatoru izvēle ir ļoti plaša, tāpēc ir vienkārši apmaldīties plašajā piedāvājumā. Izvēloties iepriekšminēto ražotāju produktus, augstas kvalitātes akumulators ar ilgu kalpošanas laiku ir garantēts.

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri