Valmieras Ziņas

Trešdien gaidāma ilgstoša snigšana

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien būs apmācies laiks un visā valsts teritorijā sagaidāma snigšana, turklāt Kurzemes piekrastē gaidāms arī slapjš sniegs un lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Naktī Latviju no dienvidiem sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ laiks būs apmācies un gaidāms ilgstošs sniegs, jūras piekrastē – arī slapjš sniegs. Sniega sega palielināsies par pieciem centimetriem, nakts sākumā vietām iespējams apledojums, ceļi būs slideni. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs +1 līdz -3 grādu robežās, austrumos gaiss atdzisīs līdz -5 grādiem.

Trešdien nokrišņu dēļ sniega sega palielināsies pat par astoņiem centimetriem. Turpinās pūst lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra gaidāma 0 līdz -4 grādi, piekrastē tā nenokritīsies zemāk par -1 līdz +2 grādiem.

Rīgā naktī debesis klās mākoņi, kas nesīs ilgstošu snigšanu. Sniega segas biezums palielināsies par diviem līdz četriem centimetriem. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs 0 līdz -1 grāds. 

Galvaspilsētā trešdien būs apmācies laiks, turpināsies snigšana, sniega sega palielināsies vēl par pieciem centimetriem. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un termometra stabiņš pieturēsies pie 0 līdz -1° grāda atzīmes.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri