Valmieras Ziņas

Topošo Saeimas deputātu Cielēnu Beverīnas novada domē varētu aizstāt Rambols

Par deputātu Beverīnas novada domē varētu kļūt Salvis Rambols (“Kaugurieši”), aizstājot topošo Saeimas deputātu Jāni Cielēnu (JKP), liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija.

Cielēns darbu domē plāno pamest, Saeimā stājoties par tieslietu ministru kļuvušā Jāņa Bordāna (JKP) vietā. Savukārt Rambols ir nākamais domes deputāta kandidāts, kas apvienības “Kaugurieši” sarakstā ieguvis lielāko vēlētāju atbalstu 2017.gada pašvaldību vēlēšanās.

Rambols ir dzimis 1987.gadā, Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis inženierzinātņu bakalaura grādu elektrozinātnē. CVK sniegtā informācija liecina, ka viņš ir būvdarbu vadītājs SIA “Woltec”.

Jau vēstīts, ka deputātu mandātus noliekošos ministrus jau gatavi aizstāt vēlēšanās “pirmie aiz svītras” palikušie.

Vēloties koncentrēties uz ministra darbu, deputāta mandātu noliks tieslietu ministrs Bordāns, kura vietu ir gatavs ieņemt Beverīnas novada domes deputāts Cielēns. Viņš aģentūrai LETA teica, ka gribētu doties strādāt uz Rīgu, piebilstot, ka ir gatavs izdarīt Latvija labā kaut ko labu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri