Valmieras Ziņas

Topošie ārsti apgūst profesiju Vidzemes slimnīcā

Šodien noslēdzas Rīgas Stradiņa universitātes 6. kursa studentu mācības Vidzemes slimnīcā, kad topošie ārsti apgūst teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ķirurģijā. Dienas pirmo pusi studenti pavada ar ārstiem ķirurģijas nodaļā un operāciju zālēs, skatās ārstu darbu un iemēģina roku specialitātē. Dienas otrā puse veltīta teorijas jautājumiem kopā ar ķirurģijas nodaļas virsārstu dr. Venti Beķeri.

Atskatoties uz Vidzemes slimnīcā pavadīto laiku, jaunieši ir vienisprātis – tas bijis vērtīgs gan apgūto praktisko iemaņu un teorijas nostiprināšanā, gan iepazīstot darba vidi reģionālā slimnīcā un vērojot nodaļas ārstu un operācijas zāles personāla darbu tuvplānā. Mācības slimnīcā bijušas intensīvas, mūsdienīgā darba vidē, ar sakārtotu darba organizāciju un atsaucīgiem nodaļas darbiniekiem.

Apmācību ķirurģijā Vidzemes slimnīcā iziet jau otrā topošo ārstu grupa, bet līdz gada beigām ieradīsies vēl viena studentu grupa, kas apgūs intensīvās terapijas teoriju un praktiskās iemaņas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri