Valmieras Ziņas

Topošajam “Rimi” hipermārketam jau redzamas aprises, “Lidl” lielveikala būvniecība joprojām nav sākusies (2)

Turpinās “Rimi” hipermārketa būvniecība Valmierā, Rīgas ielā 74. Kopš iepriekšējās publikācijas portālā jūlija vidū darbi ir krietni pavirzījušies uz priekšu. Jau ir uzslietas nesošās kolonas un jumta kopnes, kā arī tiek uzstādīti ārsienu paneļi, novēroja portāls “Valmieras Ziņas”.

“Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais ziņu aģentūrai LETA pavēstīja, ka “Rimi” hipermārkets Valmierā tiks atvērts vēl šogad.

Jau ziņots, ka kopējā zemes gabala platība, uz kura top “Rimi” lielveikals, ir 14 291 kvadrātmetri. Ēkai plānoti divi stāvi, apbūves laukums 4003,7 kvadrātmetri. Pie veikala paredzēts izveidot stāvlaukumu 163 automašīnām un 61 velosipēdam, kā arī zaļo zonu 3412 kvadrātmetru platībā. “Rimi” lielveikals nodrošinās 80 jaunas darba vietas.

Tikmēr Vācijas zemo cenu veikalu tīkla “Lidl” lielveikala būvniecība Valmierā, Stacijas ielā 8 joprojām nav sākusies. Vasarā pamazām tika nojauktas visas ēkas, kas atradās plānotajā būvlaukumā. Pagājušajā nedēļā teritorija tika norobežota ar sētu. 

25.jūlijā Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāti lēma piekrist nekustamo īpašumu, kas iesaistīti pārtikas preču veikala Stacijas ielā 8 būvniecībā, daļu maiņai, nosakot, ka maiņas ietvaros no SIA “GAUJASLEJA” piederošās zemes vienības Stacijas ielā 8 tiek atdalītas zemes vienības daļas, kas atrodas Dīķa, Meža, Krāsotāju un Stacijas ielas sarkanajās līnijās (kopplatība aptuveni 962m2) un pēc novērtēšanas tās tiek mainītas pret pašvaldībai piederošās zemes vienības Stacijas iela 8A daļu (platība aptuveni 963m2).

Tādējādi pašvaldība ieguva īpašumā zemes gabalu, uz kura atradās nesen nojauktā ēka, kurā dzīvojis rakstnieks, romāna “Valmieras puikas” autors Pāvils Rozītis. Pašvaldībai ir iecere šajā vietā izveidot rakstniekam veltītu vides objektu.

Saskaņā ar Būvniecības informācijas sistēmas datiem, atzīme par projektēšanas nosacījumu izpildi “Lidl” veikala būvatļaujā veikta šī gada 28.augustā, pašlaik būvniecības lieta atrodas būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildes stadijā.

Jau ziņots, ka veikals “Lidl” Valmierā varētu sākt darbu 2020.gada nogalē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Inta - 13.09.2019 Atbildēt

  Rakstnieks ar romānu”Valmieras puikas”ir nopelnījis ne tikai vides objektu vien, bet viņa mājas rekonstrukciju un tajā -muzeju.

   Inga - 14.09.2019 Atbildēt

   Piekrītu Intai!
   “Valmiera lepojas!”

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Ēdiens.lv" STEIDZAMI aicina darbā VECĀKO PAVĀRU pirmsskolas iestādes „Burtiņš“ ēdnīcā Ozolu ielā 2A, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā. Darba pienākumi: Ēdiena gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem; Sagatavot pamatprodukciju, kura iekļauta ēdienkartē; Ēdienu kvalitātes sistemātiska kontrole; Ievērot tehnoloģisko procesu atbilstoši noteiktajām receptēm; Ēdiena pasniegšana skolēniem. No Jums sagaidām: Atbilstošu izglītību (pārtikas jomā); Darba pieredzi sabiedriskās ēdināšanas jomā. Vēlama pieredze ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanā līdzīgā iestādē (piemēram, izglītības iestāde, medicīnas iestāde, sociālās aprūpes centrs); Spēja organizēt savu darbu; Augsta atbildības sajūta; Higiēnas un paškontroles normu ievērošana; Latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: Bezmaksas pusdienas; Stabilu atalgojumu; Draudzīgu kolektīvu; Sociālās garantijas. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 7:00 līdz 15:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga (BRUTO): stundas tarifa likme 2.80 EUR/stundā. Pieteikties, sūtot CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pagastā“ uz e-pastu info.riga@ediene.lv vai zvanot uz tālruni 26406262. Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pag.“ sūtīt uz info.riga@ediene.lv vai zvanīt 26406262.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

Mūsu partneri