Valmieras Ziņas

Tiks sludināts konkurss Valmieras sākumskolas direktora amatam

Ceturtdien, 17.oktobrī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums  uz abu pušu savstarpējas vienošanās pamata izbeigt darba tiesiskās attiecības ar Valmieras sākumskolas direktori  Ingu Zariņu-Bojāri, tāpēc Valmieras pilsētas pašvaldība sludinās konkursu uz vakanto direktora amatu, informē pašvaldība.

Valmieras sākumskolā šajā mācību gadā mācās 539 skolēni no Valmieras un apkārtējiem novadiem. Tā ir pilsētas jaunākā izglītības iestāde, kuras misija ir būt par bērniem un videi draudzīgu, uz individuālu un kolektīvu izaugsmi vērstu izglītības iestādi.

Valmieras sākumskola kopš 2010. gada 1. septembra atrodas jaunā un modernā ēka Leona Paegles ielā 40A. Izglītības iestādē strādā 53 pedagoģiskie un 29 tehniskie darbinieki.

Šogad Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāka arī pilotprojektu, kurā pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino” vecākās grupiņas “Pūcītes” bērni zinības apgūst Valmieras sākumskolas telpās, tādējādi vienmērīgi adaptējoties skolas videi un iepazīstot arī savu iespējamo nākamo skolu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri