Valmieras Ziņas

Teātra sporta sadraudzības turnīrā sacenšas 20 komandas no Valmieras, Alūksnes un Madonas

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija vakar, 14.aprīlī, uzņēma ciemiņus no Alūksnes un Madonas, jo skolā notika Vidzemes novada teātra sporta turnīrs. Teātra sporta būtību grūti izstāstīt tiem, kas to nekad nav redzējuši. Tā ir gan improvizācija, gan sacensība, jo viena otrai pretī stājas divas komandas.

Kā jau tas pienākas nama saimniekiem, turnīru atklāja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) direktores pienākumu izpildītāja Ērika Ivanova  un pārgaujiešu teātra sporta vadītāja Agita Ziņģīte. Tika sveikti ciemiņi: Agita Līdumniece, kas vada teātra sportu Alūksnes sākumskolā un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, Dace Dzilna no Madonas Bērnu un jauniešu centra (BJC) teātra studijas “Improprieks” un Inese Zīle no Madonas BJC teātra studijas “Pilnpiens”.

Neviens turnīrs nevar notikt bez žūrijas. Melnajos talāros uznāca trīs jaunietes, kas pašas ne tik sen spēlēja teātra sportu uz skolu skatuvēm.  Galvenās tiesneses gods šoreiz Simonai Šmidtei jeb Jogitai Fūrijai, Elīna Krūkle jeb Spraigā Hronika vērtēja notikumus, savukārt komandu emocijas ballēs izteica Elīza Zeibote jeb Dzidra Maigā. Pirmo pasākumu daļu vadīja Kolba (Beāte Tetere) un Mēģene (Laura Luīze Kiļupe), pēc tam vadītāji mainījās.

Turnīrs ilga līdz pašam vakaram, jo piedalījās 20 komandas dažādās vecuma grupās. Paši jaunākie dalībnieki bija  3.klases komanda no “Improprieka”, vairākām klasēm bija pat divas komandas. VPVĢ “MoDrIs” startēja ar piecām komandām.

Pasākuma noslēgumā tika sveiktas individuālās pērles un uzvarētāji klašu grupās. Šoreiz visas pirmās vietas aizceļoja uz Madonu. Jaunāko klašu grupā uzvaru guva komanda ar atbilstošu nosaukumu – “Zelts” (studija “Pilnpiens”, 4.klase), 7.-9.klašu grupā ar viena punkta pārsvaru uzvaru izcīnīja “Antena” (studija “Improprieks”), bet vidusskolas grupā pārāka bija 10.-11.klašu jauniešu komanda “Limuzīns” (studija “Pilnpiens”).

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri