Valmieras Ziņas

TDA “Gauja” ielūdz uz tautas deju kolektīvu koncertu “PA SAULEI”

Lasīšanas laiks: 2 min

Tautas deju ansamblis (TDA) “Gauja” ielūdz tautas dejas cienītājus uz koncertu “PA SAULEI” 5. novembrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā. Koncertā kopā ar TDA “Gauja”, vidējās paaudzes deju kolektīvu (VPDK) “Gauja” un senioru deju kolektīvu “Gauja FIX” piedalīsies TDA “Teiksma”, VPDK “Teiksma”, DE “Teiksma”, VPDK “Līgo”, TDA “Gatve” un VPDK “Gatve – Otrā iespēja”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Koncerta režisore Santa Tanenberga: “Latviešu gads ir visu gadu svinams – mēs svinam Sauli. Mēs esam tauta, kas dzīvo pa-saulē – pa saulei. Pa saulei iet, diet, smiet, ritēt, meklēt, atrast, piepildīt, pazaudēt… Pa saulei dzīve iemirdzas, pa saulei dzīve dziest. Mēs svinam Sauli pa-saulē. Saules griežos un ikdienā. Mierīgos gados un trauksmainos. Kā saulespuķes – mēs griežam sejas pret sauli. Ja saule acīs – saule sirdīs.”

“Koncerta dalībnieki priecēs ar daudzveidīgu deju klāstu. Izdejosim vairākas zināmas un populāras dejas, kas iekļautas latviešu skatuviskās dejas zelta fondā, kā arī dejas no gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra. Tāpat varēs redzēt arī citas gan kolektīvos iemīļotas, gan jaunas dejas,” par gaidāmo koncertu saka TDA “Gauja” vadītāja Evita Kaķīte-Brasa.

Biļetes: 5 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un elektroniski www.bilesuparadize.lv .                                         

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri