Valmieras Ziņas

“Tautas Panorāma” viesosies arī Vidzemes novados

Turpinās Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta apjomīgais projekts “Tautas Panorāma”, kas tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Sabiedrisko mediju ziņu portālu LSM.lv un Latvijas Radio. Projekta trešajā nedēļā žurnālisti dosies uz Engures, Valkas, Mērsraga, Smiltenes, Rojas, Rundāles, Jelgavas, Mazsalacas, Naukšēnu, Burtnieku, Rūjienas, Alojas, Tukuma, Dobeles un Ķekavas novadiem, kā arī Jelgavu.

20. augustā žurnālisti Oditu Krenbergu varēs sastapt Engures novadā – pie Lapmežciema pagasta pārvaldes. Iedzīvotāji uz tikšanos aicināti plkst. 18.00. Tajā pašā laikā Aija Kinca Valkā pie bibliotēkas gaidīs Valkas novada iedzīvotājus. 21. augustā Gundars Rēders viesosies Smiltenes novadā un laukumā pie Smiltenes baznīcas būs sastopams plkst. 18.00. Tajā pašā laikā Kurzemē atradīsies Odita Krenberga, kura Mērsraga novada iedzīvotājus gaidīs pie Mērsraga Tūrisma un informācijas centra. 22. augustā Odita turpinās viesošanos Kurzemes pusē un būs sastipama Rojas novadā – plkst. 18.00 viņa gaidīs iedzīvotājus Rojā, laukumā pie veikala “Maxima”. Tajā pašā laikā žurnāliste Aija Kinca būs devusies uz Rundāles novadu, kur iedzīvotājus gaidīs Pilsrundālē, Mājtirgus laukumā. 23. augustā Zanda Ozola-Balode plkst. 18.00 gaidīs iedzīvotājus pie Mazsalacas Tautas nama, savukārt Madara Līcīte plkst. 16.00 viesosies Jelgavas novada Zaļeniekos, kur būs sastopama pie pagasta pārvaldes. Vēlāk viņa dosies uz Jelgavu, kur plkst. 18.00 atradīsies Hercoga Jēkaba laukumā.

24. augustā Zanda Ozola-Balode dosies uz Naukšēniem, kur gaidīs iedzīvotājus plkst. 17.00 pie novada domes, bet jau 19.00 tiksies ar iedzīvotājiem Rūjienā, pie Tālavas taurētāja pieminekļa. Aija Kinca šajā dienā dosies uz Burtniekiem, kur plkst. 18.00 gaidīs iedzīvotājus pie Burtnieku pagasta kultūras centra. 25. augustā Zanda plkst. 16.00 būs sastopama Alojā pie Kultūras nama. Madara Līcīte šajā dienā dosies uz Tukumu, kur plkst. 16.00 būs satiekama laukumā pie novada domes. 26. augustā Rudīte Spakovska plkst. 16.00 gaidīs iedzīvotājus Dobelē, laukumā pie luteriskās baznīcas, bet tuvāk Rīgai – Ķekavā, plkst. 16.00 pie tirdzniecības centra “Lība” būs sastopama Anete Bērtule.

Visu aktuālo informāciju par “Tautas Panorāmu” – tikšanās vietas un laikus, video ierakstus no jau notikušajiem izbraukumiem, kā arī iespēju izteikties par valstī sasāpējušiem jautājumiem uz Ziņojumu dēļa atradīsiet Latvijas Sabiedrisko mediju ziņu portāla sadaļā www.lsm.lv/tautaspanorama; savukārt informāciju par vēlēšanu aktualitātēm – www.lsm.lv/velesanas2018. Tāpat “Tautas Panorāmā” paustajiem iedzīvotāju viedokļiem iespējams sekot līdzi īsos apskatos no iepriekšējās dienas izbraukumiem katru dienu ap plkst. 14.00, LTV1, kā arī Nakts ziņās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tev patīk Valmieras jaunais zīmols?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri