“Talsu NSS/Krauzers” pieveic “Valmieru” un kļūst par līderi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirms pārtraukuma, kas saistīts ar starptautisko spēļu logu kalendārā, par ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderi kļuvusi komanda “Talsu NSS/Krauzers”, kas svētdien, 10.oktobrī, savā laukumā ar 8:6 pārspēja “Valmieru”. Uzvarētāju labā četrus vārtus guva Valters Kalnietis.

Sezonā vāji startējusī “Valmiera” bija sākusi atgūties – Talsos valmierieši ieradās ar cerību pagarināt savu divu uzvaru sēriju. Tieši viesi bija tie, kas atklāja šīs spēles rezultātu – 9. minūtē precīzi meta Patriks Brieže (1:0). Tas bija vienīgais pirmajā periodā fiksētais vārtu guvums. Otrās trešdaļas pirmajā pusē pa golam iemeta talsenieki Valters Kalnietis un Toms Bitmanis, vadībā ar 2:1 izvirzot mājiniekus. 31. minūtē tas pats Brieže guva vēl vienus vārtus, atjaunojot neizšķirtu – 2:2. Līdz otrajām pārtraukumam Talsu komanda guva trīs bezatbildes vārtus, uzvaras svaru kausu nosverot savā pusē – 5:2. Pēdējais periods bija visrezultatīvākais – abas komandas kopā guva septiņus vārtus. “Talsu NSS/Krauzers” vadības grožus no rokām gan vairs neizlaida un varēja svinēt uzvaru ar 8:6.