Valmieras Ziņas

T/c „Valleta” aicina uz interaktīvu saules sistēmas un kosmosa eksponātu izstādi

Sagaidot jauno mācību gadu, 31. augustā un 1. septembrī tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā bērnus, jauniešus un ikvienu citu interesentu aicina uz Saules sistēmas, kosmosa un fizikas principu interaktīvo eksponātu izstādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja t/c „Valleta” mārketinga projektu koordinatore Liene Kļave.

Kopā izstādē apmeklētājiem pašiem būs iespēja darboties ar 6 eksponātiem – „Izveido savu citplanētieti”, „Marsa Rovers”, „Domu spēks”, „Svaru stends”, „Kosmosa skaņas” un „FizKit”, kas apvieno 9 priekšmetus un attēlo virkni fizikas pamatprincipu. Eksponātos tiek izmantotas QR kodu kombinācijas, aplikācijas, virtuālās realitātes un citas digitālās tehnoloģijas, ar kuru palīdzību iespējams iegūt informāciju par Saules sistēmu, kosmosa misijām un tehnoloģijām, savu svaru, atrodoties uz katras no Saules sistēmas planētām, amizantus faktus par citplanētiešiem un citas jaunas zināšanas.

Sestdien, 31. augustā, izstāde tirdzniecības centra „Valleta” 3. stāvā darbosies plkst.10.00-21.00, svētdien, 1. septembrī – plkst.10.00-16.00. Dalība tajā – bez maksas.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar „Aspired” – uzņēmumu, kas izstrādā interaktīvas ekspozīcijas, stendus un citus risinājumus muzejiem un zinātnes centriem, sākot no koncepcijas izstrādes un beidzot ar tās ieviešanu. Uzkrātā pieredze ļauj eksponātos izzinošo un izklaidējošo informāciju sabalansēt tā, lai apmeklētājs gūtu gan jaunas zināšanas, gan pozitīvas emocijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais telemārketinga uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi meklē pārdevējus – konsultantus darbam Valmierā. Prasības kandidātiem No Jums sagaidām: Pamatiemaņas darbā ar datoru. Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas. Nopietnu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt un nopelnīt. Lieliskas komunikācijas prasmes. Iepriekšējā pieredze pārdošanā nav obligāta, svarīgākā ir vēlme mācīties un pilnveidoties. Uzņēmums piedāvā Darba vietu modernā birojā Valmierā, Rīgas ielā 32. Darba laiku no 9:00 – 16:00 tikai darba dienās; brīvdienas un svētku dienas vienmēr brīvas. Apmācības uzsākot darbu. Atalgojumu sākot no 2, 70 eur/ h (bruto) ar neierobežotu iespēju atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem nopelnīt vairāk. Sociālās garantijas. Draudzīgu kolektīvu, patīkamu darba vidi. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pieteikums pārdevēja – konsultanta vakancei Valmierā". Sandra.kozuro@telemarketing.lv Kontakttālrunis Nr. 25771015 Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-18 Kontaktpersona: Zvaniet uz t. 25771015 vai sūtiet CV uz sandra.kozuro@telemarketing.lv

Mūsu partneri