Valmieras Ziņas

T/c „Valleta” aicina uz interaktīvu saules sistēmas un kosmosa eksponātu izstādi

Sagaidot jauno mācību gadu, 31. augustā un 1. septembrī tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā bērnus, jauniešus un ikvienu citu interesentu aicina uz Saules sistēmas, kosmosa un fizikas principu interaktīvo eksponātu izstādi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja t/c „Valleta” mārketinga projektu koordinatore Liene Kļave.

Kopā izstādē apmeklētājiem pašiem būs iespēja darboties ar 6 eksponātiem – „Izveido savu citplanētieti”, „Marsa Rovers”, „Domu spēks”, „Svaru stends”, „Kosmosa skaņas” un „FizKit”, kas apvieno 9 priekšmetus un attēlo virkni fizikas pamatprincipu. Eksponātos tiek izmantotas QR kodu kombinācijas, aplikācijas, virtuālās realitātes un citas digitālās tehnoloģijas, ar kuru palīdzību iespējams iegūt informāciju par Saules sistēmu, kosmosa misijām un tehnoloģijām, savu svaru, atrodoties uz katras no Saules sistēmas planētām, amizantus faktus par citplanētiešiem un citas jaunas zināšanas.

Sestdien, 31. augustā, izstāde tirdzniecības centra „Valleta” 3. stāvā darbosies plkst.10.00-21.00, svētdien, 1. septembrī – plkst.10.00-16.00. Dalība tajā – bez maksas.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar „Aspired” – uzņēmumu, kas izstrādā interaktīvas ekspozīcijas, stendus un citus risinājumus muzejiem un zinātnes centriem, sākot no koncepcijas izstrādes un beidzot ar tās ieviešanu. Uzkrātā pieredze ļauj eksponātos izzinošo un izklaidējošo informāciju sabalansēt tā, lai apmeklētājs gūtu gan jaunas zināšanas, gan pozitīvas emocijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri