Valmieras Ziņas

Svētki teātra draugiem Valmieras 5.vidusskolā

Kā tas martā – teātra mēnesī – pieklājas, arī Valmieras 5.vidusskolas teātris “Greizais priekškars” nodod skatītāju vērtējumam abas savas šīgada izrādes.

Otrdien, 28.martā, mazos un arī lielākos skatītājus iepriecēja teātra jaunākās trupas izrāde “Kaķīša dzirnavas” pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Kaķīšu meitiņas precējās, raganas dzirnavās plosījās, rūķi glāba, kas glābjams, karaliene visu salika īstajās vietās, un beigas bija laimīgas.

Ceturtdien, 30.martā, notika lielās trupas izrāde “Starp mums, meitenēm, runājot”. Pēc Zentas Ērgles stāsta motīviem tapusi izrāde par pirmo mīlestību, pirmo vilšanos, draudzību un uzticību.

Sestdien, 1.aprīlī, abas trupas kopā ar režisorēm Līgu Kliesmeti un Silviju Adamoviču dosies viesizrādēs uz Limbažiem, kur piedalīsies teātru festivālā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri