Valmieras Ziņas

Svētki teātra draugiem Valmieras 5.vidusskolā

Kā tas martā – teātra mēnesī – pieklājas, arī Valmieras 5.vidusskolas teātris “Greizais priekškars” nodod skatītāju vērtējumam abas savas šīgada izrādes.

Otrdien, 28.martā, mazos un arī lielākos skatītājus iepriecēja teātra jaunākās trupas izrāde “Kaķīša dzirnavas” pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Kaķīšu meitiņas precējās, raganas dzirnavās plosījās, rūķi glāba, kas glābjams, karaliene visu salika īstajās vietās, un beigas bija laimīgas.

Ceturtdien, 30.martā, notika lielās trupas izrāde “Starp mums, meitenēm, runājot”. Pēc Zentas Ērgles stāsta motīviem tapusi izrāde par pirmo mīlestību, pirmo vilšanos, draudzību un uzticību.

Sestdien, 1.aprīlī, abas trupas kopā ar režisorēm Līgu Kliesmeti un Silviju Adamoviču dosies viesizrādēs uz Limbažiem, kur piedalīsies teātru festivālā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri