Valmieras Ziņas

Svētdiena būs karstuma viļņa pēdējā diena

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 18.jūlijā, Latvijā vēl gaidāms karsts laiks, bet no pirmdienas tveice atkāpsies, prognozē sinoptiķi.

Nakts uz svētdienu būs vēsāka nekā iepriekšējās naktis – minimālā gaisa temperatūra gaidāma no +12 grādiem vietām Kurzemē un Vidzemē līdz +20 grādiem dažviet Latgalē un piekrastē.

Naktī būs lēns vējš un bezvējš, vietām Latgalē un Sēlijā gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss.

Dienā sauli tikai brīžiem aizsegs mākoņi, vietām īslaicīgi līs un dārdēs pērkons. Rietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 8-13 metriem sekundē. Gaiss sasils līdz +26..+30 grādiem, piekrastē vietām līdz +24 grādiem.

Rīgā svētdien nokrišņi maz iespējami, mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs. Naktī norims vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +19 grādiem, piepilsētā – līdz +14..+18 grādiem. Dienā gaidāms mērens dienvidrietumu vējš, kas pievakarē pāries ziemeļrietumu vējā, un gaiss sakarsīs līdz +29..+30 grādiem.

Sākot ar pirmdienu, gaisa temperatūra Latvijā vismaz dažas dienas nepārsniegs +21..+26 grādus.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri