Valmieras Ziņas

Svētdien valsts austrumu daļā gaiss sakarsīs līdz +27 grādiem; sāksies negaisu sezona

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 7.jūnijā, Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +16..+23 grādiem, bet Latgalē, Sēlijā un daudzviet Vidzemē – līdz +24..+27 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Daudzviet gaidāms lietus. Sākot ar pēcpusdienu, veidosies negaisa mākoņi, tie nav gaidāmi Kurzemē. Valdošais būs lēns vējš, Latgalē un Sēlijā – mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš.

Arī turpmākajās diennaktīs daudzviet Latvijā gaidāms pērkona negaiss, vietām tas būs spēcīgs – ar intensīvām lietusgāzēm, krusu un lielām vēja brāzmām vai pat vētru.

Rīgā vasaras pirmajā svētdienā būs mainīgs mākoņu daudzums, brīžiem gaidāms lietus, vakarpusē iespējams pērkona negaiss. Vējš galvenokārt būs lēns, gaisa temperatūra svārstīsies ap +20 grādiem.

Laikapstākļus ietekmē zema spiediena apgabals, kā arī anticiklons Krievijā. Atmosfēras spiediens Latvijā 757-760 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri