Valmieras Ziņas

Sveikti novada iedzīvotāji un konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” laureāti

17. novembra vakarā Kocēnu novada Vaidavā norisinājās pasākums par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienai. Tā laikā tika godināti gan Kocēnu novada iedzīvotāji, gan konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” laureāti. Uzstājās jauktais koris un vokālā grupa Imera Imanta Toča vadībā, kā arī svinīgo koncertu sniedza Laima Jansone un DJ Monsta (Uldis Cīrulis), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Jau tradicionāli valsts svētkos ar apbalvojumu “Gada balva 2017” Kocēnu novada dome godināja Kocēnu novada iedzīvotājus. Šogad par pašaizliedzīgo darbu un panākumiem, kas snieguši ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā un pašvaldības goda un slavas vairošanā balvu saņēma Zinta Gmizo, Bērzaines brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda, Grasbergu ģimene, Gunta Zvirbule, Dikļu brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda, Judīte Bukša ar ģimeni, Gunta Ēltamma, Imants Točs, Aiva Zirne, Viesturs Laimīte, Artis Eglītis, Maija Zālamane, Leons Laitāns, Vismants Priedītis, Irēnai Džēriņa un Ivars Ceriņš.

Tāpat pasākuma laikā tika sveikti konkursa “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” laureāti. Šogad Kocēnu novada pašvaldība apsekoja un sveica 10 skaistākās dzīves vietas un to saimniekus – Krēsliņu ģimeni, Ņikitinu ģimeni, Dzintru Danovsku, Bitmaņu ģimeni, Šķērstiņu ģimeni, Vagaru ģimeni, Vītolu ģimeni, Viju Nīmani, Lieni Liniņu un Arturu Kļaviņu un Vaseru ģimeni.

Pasākuma koncertprogrammu nodrošinās talantīgā latviešu koklētāja Laima Jansone un pieredzes bagātais Latvijas dīdžejs Monsta (Uldis Cīrulis). Viņu izpildījumā varēja baudīt mūsdienīgi interpretētas latviešu tautasdziesmas, kā arī mākslinieku oriģinālskaņdarbus. Ar muzikāliem priekšnesumiem svētku pasākumu papildināja jauktais koris “Imera” un 2017. gada Eiropas koru olimpiādes zelta medaļas ieguvēji – vokālā grupa “Imera”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri