Valmieras Ziņas

Sveikti balvas “Burtnieku novada Lepnums” saņēmēji

Pirmdien, 18. novembrī, Matīšu Tautas namā sveikti konkursa “Burtnieku novada Lepnums 2019” laureāti, izceļot novadnieku sabiedriski nozīmīgākos darbus Burtnieku novada labā un tā attīstības veicināšanā. Novembris ir laiks, kad pieminam mūsu varoņus, stāstām par līdzcilvēku labajiem darbiem un lepojamies ar viņu paveikto pagasta, novada un valsts labā. Pasākumā sveica piecus balvas “Burtnieku novada Lepnums” saņēmējus un izteica pateicību vairāk nekā 20 novadniekiem.

Balvu “Burtnieku novada Lepnums” par nozīmīgu darbu, ieguldījumu un sasniegumiem Burtnieku novadā, tā attīstībā un atpazīstamības veicināšanā saņēma Aldis un Dace Kalcenavi, Burtnieku ev.lut. draudzes mācītājs un draudzes priekšniece, Inese Birzkope, Rencēnu pamatskolas novadpētniecības muzeja vadītāja. Par nozīmīgu ieguldījumu ģimenisko vērtību veidošanā un stiprināšanā sabiedrībā, aktīvu piedalīšanos Burtnieku novada sabiedriskajā dzīvē balvu saņēma trīs ģimenes: Aļona Ismailova ar ģimeni, Kristīne Vītola ar ģimeni un Ivanovu ģimene.

Pagodinošus un cildinošus pateicības vārdus par savu veikumu pasākumā saņēma ikviens balvas “Burtnieku novada Lepnums” pretendents: Mārtiņš Roziņš, Ligita Lurina, Dace Kaģe, Daiga Kīna, Ints Kļaviņš, Juris Jakovins, Lolita Kaimiņa, Anete Ādamsone, Burtnieku novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas, Anita Grīnšteine, Biruta Hince, Rasma Ozoliņa, Andra Auniņa, Ligita Jenča, Baiba Kuple un Velta Plūme, Diāna Vašuta un Aleksandrs Gorodko, Elvis Poruks, Raimonds Bedrītis, Agris Daņiļevičs, Sandis Krasts, Valters un Natālija Etmaņi. 

Burtnieku novada brīvprātīgie ugunsdzēsēji pasākumā bija parūpējušies par pozitīvu ziņu – no sadraudzības apriņķa Giterslo (Vācija) saņemta dāvinājumā ugunsdzēsības automašīna. Pasākumā Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības valdes priekšsēdētājs Egīls Kaužēns, svinīgi nododot automašīnas atslēgas Burtnieku novada pašvaldības vadībai, teica: “Arī mēs, laikiem cauri ejot, esam saglabājuši senās ugunsdzēsības tradīcijas – grūtā brīdī operatīvi, pirmajiem steigties tuvākajam kaimiņam, līdzcilvēkam palīgā. Lai varētu palīdzēt, mēs organizējam un piedalāmies mācībās. Šoreiz no mācībām Vācijā līdzi atvedām ne tikai jaunu pieredzi, bet arī automašīnu, kuru nododam Burtnieku novada pašvaldībai, lai novada brīvprātīgie ugunsdzēsēji nelaimes gadījumā varētu steigties palīgā un nodrošināt iedzīvotājiem nepieciešamo atbalstu.”

Videomateriāli par balvas “Burtnieku novada Lepnums 2019” saņēmējiem

Pasākumā atskatījās arī uz aizvadīto desmitgadi Burtnieku novadā, prezentējot informatīvu videomateriālu par Burtnieku novada pašvaldības izglītības iestādēm, īstenotajiem investīciju projektiem, norisēm kultūras dzīvē un nevalstiskajās organizācijas, kā arī par uzņēmējdarbību novadā. “Latvija šogad svin 101. dzimšanas dienu, Burtnieku novads – desmito. Burtnieku novadā ar pieejamajiem resursiem, apvienojot sešu pagastu spēkus, esam paveikuši daudz labu un gaišu darbu. Ikvienā pagastā varam atskatīties uz to, kādi mēs bijām un kādi mēs esam tagad. Paveiktais nebūtu iespējams bez pašvaldības, iedzīvotāju un uzņēmēju sadarbības. Vēlos pateikties cilvēkiem, kuri šeit dzīvo, strādā, ir sabiedriski aktīvi, uztur kopienu un gādā par to, lai novads skanētu un izskanētu,” svētku uzrunā vēstīja Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume.

 

Burtnieku novada pašvaldība konkursu “Burtnieku novada lepnums 2019” organizē, lai godinātu Burtnieku novada labākos sava aroda, amata, radošā darba veicējus, izceļot sabiedriski nozīmīgākos sasniegumus Burtnieku novadā, tā attīstībā, novada tēla popularizēšanā Latvijā un pasaulē. Ikviens novadnieks, uzņēmējs, nevalstiskā sektora pārstāvis tika aicināts ieteikt līdzcilvēkus, kuri ar savu darbu ir pelnījuši saņemt konkursa galveno nomināciju – “Burtnieku novada lepnums”. Pretendentu izvērtēšanu veica Burtnieku novada pašvaldības domes apstiprināta vērtēšanas komisija. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri