Valmieras Ziņas

Strenču PNS uzņem HOPE pieredzes apmaiņas programmas dalībnieku no Dānijas

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēc 2 gadu pārtraukuma VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) uzņem starptautiskās pieredzes apmaiņas programmas “HOPE” dalībnieku, Centrāldānijas telemedicīnas un televeselības centra vecāko speciālistu Klausu Beku Jeppesenu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Projektu vadītāja Alīna Kitnere.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Mūsu ilggadējā dalība pieredzes apmaiņas programmā HOPE, sniedz mums iespēju redzēt citu Eiropas valstu pieredzi visos iespējamos Slimnīcas vadības, pamatdarbības un atbalsta procesos, kas, savukārt, ļauj mums šo pieredzi ieviest ikdienas darbā.”

Vizītes laikā speciālists iepazinās ar Slimnīcas struktūru, darbību, nākotnes plāniem, kā arī ar tieši psihiatrijas jomai raksturīgajiem digitālajiem risinājumiem, kas nodrošina pacientu drošību, operatīvu procesu norisi un informācijas apriti, vienlaikus arī pakalpojumu kvalitāti. Speciālists klātienē apmeklēja Slimnīcas stacionāra nodaļas, rehabilitācijas centru un psihiatriskās rehabilitācijas dienas stacionāru un aptieku.

Dienas noslēgumā speciālists atzinīgi novērtēja plašo Slimnīcas pakalpojumu klāstu, rehabilitācijas iespējas un personāla darbu. Atzinīgi tika novērtēts arī Slimnīcas ieguldījums un aktīvā iesaiste digitalizācijas un telemedicīnas attīstībā.

Šogad aprit jau ceturtais gads kopš Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca uzņem ārvalstu speciālistus HOPE (Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes federācijas) pieredzes apmaiņas programmas ietvaros. Programmas galvenais mērķis ir dalīties pieredzē un veicināt zināšanu mijiedarbību un pārnesi starp medicīnas jomā strādājošiem speciālistiem no visas Eiropas. Pēdējos gadus liels uzsvars ir tieši uz pierādījumos balstītu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri