Valmieras Ziņas

Strenču novada pašvaldības budžets pieņemts ar 839 661 eiro deficītu

Strenču novada pašvaldības budžets pieņemts ar 839 661 eiro lielu deficītu.

Kopējie pašvaldības ieņēmumi sasniedz 3,77 miljonus eiro, kopējie izdevumi – 4,61 miljonus eiro.

Deficīta segšanai tiks izmantots pārpalikums no pērnā gada budžeta, kā arī kredīti.

Salīdzinot ar 2017.gadu gan ieņēmumi, gan izdevumi ir auguši. Ieņēmumi pieauguši par 11,39%, salīdzinot abu gadu kopējos ieņēmumus, savukārt, salīdzinot kopējos izdevumus, šogad tie pieaugs par 19,7%.

Lielāko daļu no budžeta līdzekļiem, tas ir, 27,16%, tiks novirzīti ekonomiskajai attīstībai. Finansējums paredzēts ekonomiskās darbības struktūrvienību uzturēšanai un projektu realizācijai.

Galveni projekti šogad ir valsts simtgades svinēšana un Dziesmu un deju svētki, kā arī Strenču 95.jubilejas atzīmēšana. Tāpat Strenču kultūras nams, kurā šogad notiks 43 pasākumi, arī piedzīvos nelielu uzspodrināšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri