Valmieras Ziņas

Strādājot ar ripzāģi, vīrietis smagi traumējis roku

Kāds 29 gadus vecs vīrietis Vidzemes reģionā, strādājot ar ripzāģi, smagi traumējis roku un nogādāts slimnīcā, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Elīna Jurēvica.

Vīrietis guvis plašu zāģētu brūci un pirksta amputāciju, tādēļ nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Tikmēr Vidzemes reģionā 63 gadus vecu sievieti mājas pagalmā sakodis svešs suns. Sieviete ar kostām brūcēm rokā un iegurņa rajonā tika nogādāta slimnīcā.

Savukārt Latgales reģionā kādam 16 gadus vecam jaunietim aiz auss, iespējams, iedzēlusi lapsene, kā rezultātā pēc palīdzības sniegšanas zēns nogādāts slimnīcā ar alerģisku reakciju.

Kā arī, pēc ilgstošas uzturēšanās saulē sestdien slimnīcā nogādāti divi cilvēki.

Slimnīcā nogādāts kāds trīs gadus vecs zēns Rīgas reģionā un 19 gadus vecs jaunietis Vidzemes reģionā. Abi vairākas stundas bija uzturējušies saulē.

Mediķi karstajā laikā aicina ievērot piesardzību, nēsājot galvas segas un palielinot dienas laikā uzņemtā šķidruma daudzumu, lai pasargātu sevi no pārkaršanas un karstuma dūriena.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devās uz 1097 izsaukumiem, no kuriem 259 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri