Valmieras Ziņas

“Stokker” Vidzemes Uzņēmēju dienās iepazīstinās ar dārza tehnikas jaunumiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Nedēļas nogalē Valmierā notiks izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kas pulcēs teju 200 uzņēmējus, reģiona pašvaldības, izglītības iestādes, kā arī pilsētas ārvalstu sadarbības partnerus. Pasākumā piedalīsies arī tirdzniecības un servisa centrs “Stokker”, kas Valmierā (E. Lācera ielā 2) darbojas kopš 2007. gada.

“Stokker” stendā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt speciālistu konsultācijas un pašam izmēģināt darbu ar dažādu zīmolu piedāvātajām iekārtām un instrumentiem. Būs gan elektriskie rokas instrumenti, motorzāģi, uzkopšanas tehnika, mauriņa pļaujmašīnas un mauriņa traktori, gan arī daudzi citi darbarīki. Būs arī īpaši izdevīgi cenu piedāvājumi noteiktu zīmolu preču iegādei.

“Stokker” sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane: “Piedalāmies izstādē, lai parādītu, ar ko tad īsti “Stokker” nodarbojas. Runājot ar valmieriešiem, ir nācies dzirdēt, ka daudziem mēs asociējamies tikai ar lielo traktortehniku un tās servisu. Taču tā nebūt nav. Pie mums ikviens var saņemt vērtīgus padomus, kā arī iegādāties labus darba rīkus, kas noderēs gan ikdienas darbā, gan mājas un dārza sakopšanā. Tā kā “Stokker” ir arī Dārza tehnikas ekspertu tīkla dalībnieks, lielākais uzsvars šajās dienās būs uz dārza tehnikas jaunumiem. Piemēram, varēs apskatīt un uzzināt ko vairāk par pļaujmašīnām – robotiem. Tāpat arī varēs uzzināt plašāku informāciju par jauno portālu www.darzatehnikaseksperti.lv.”

Par uzņēmumu:

“Stokker” ir tirdzniecības un servisa centru tīkls, kas strādā visās Baltijas valstīs. Šobrīd Latvijā ir 8 tirdzniecības un servisa centri – Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī, Daugavpilī un Rēzeknē, kā arī viens tirdzniecības ofiss Ventspilī. Sniedzot profesionālas konsultācijas uzņēmumiem un amata meistariem, tiek nodrošināta individuāla apkalpošana un plašs kvalitatīvu instrumentu, aprīkojuma un piederumu klāsts. Ikviens klients var būt pārliecināts, ka saņems vērtīgus padomus, kā arī labus darba rīkus, kas noderēs gan ikdienas darbā, gan mājas un dārza sakopšanā.

“Stokker” pārstāv tādus pasaulē atzītus zīmolus kā “Metabo” (elektriskie rokas instrumenti), “Lincoln Electric” (metināšanas iekārtas un dažādi piederumi), “Rothenberger” (instrumenti inženiertehniskajiem tīkliem), “Pferd” (abrazīvi un griezējdiski), “Echo” (motorzāģi), “Cub Cadet” (mauriņa pļaušanas tehnika), “Ingersoll Rand” (pneimatiskie rokas instrumenti), “Mascot” (darba apģērbs un apavi), “Kärcher” (uzkopšanas tehnika), 3M (darba aizsardzības risinājumi), “Cedima” (betona griešanas un urbšanas risinājumi) un “Fiskars” (mājas un dārza instrumenti). 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri