Valmieras Ziņas

Stingrākas prasības Vidzemes slimnīcas apmeklējumam

Lai ierobežotu vīrusu infekciju izplatīšanos, Vidzemes slimnīcā ieviestas stingrākas prasībām speciālistu un pacientu apmeklējumiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Pie ieejas poliklīnikā strādā māsu postenis, kur atnācējiem mēra temperatūru. Pēc roku dezinfekcijas apmeklētājam jāuzvelk ķirurģiskā sejas maska (vēlams ņemt līdzi savējo) un jāvalkā visu slimnīcā uzturēšanās laiku. Ambulatorie pakalpojumi tiek atteikti personām ar paaugstinātu temperatūru.

Māsu posteņa darbiniecei arī nododami sūtījumi pacientiem, uz paciņas uzrakstot pacienta vārdu, uzvārdu un nodaļu. Paciņas pacientiem nodaļā tiek nogādātas dienas laikā. Sūtījumos liekamas tikai pirmās nepieciešamības preces viegli dezinficējamā, ūdensdrošā iepakojumā, bet nekādā gadījumā – produkti, kas ātri bojājas. Nevajadzētu paciņā likt dzeramo ūdeni lielā iepakojumā, jo stacionāra nodaļās pacientiem ir pieejams dzeramais ūdens.

Slimnīcā ir spēkā karantīna, bet ar ārstējošā ārsta ziņu drīkst apmeklēt tikai smagi slimus pacientus. Māsu postenī katru dienu tiek aktualizēts to pacientu saraksts, kurus ārstējošais ārsts atļāvis apmeklēt. Apmeklējums atļauts vienai personai vienā reizē. Apmeklētājam, aizpildot veidlapu, jānorāda arī savs vārds un uzvārds, un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Vizītē pie speciālista vai uz izmeklējumu vēlams nākt vienam vai ar tikai vienu pavadoni. Uz slimnīcu nevajadzētu ņemt līdzi bērnus, ja vien viņiem nav nepieciešama ārsta konsultācija vai ambulatorais izmeklējums.

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos slimnīcā, pacientiem, kurus stacionē, veic Covid-19 testu. To veic arī visām akūti hospitalizētām grūtniecēm, dzemdētājām un nedēļniecēm. Pavadošās personas drīkst stāties nodaļā, tikai uzrādot izdrukātu Covid-19 testa negatīvu atbildi, kas nav vecāka par 48h.  Ja personas var uzrādīt negatīvu Covid-19 testa atbildi, kas nav vecāka par 48h, atkārtoti tests nav jāveic. Stājoties nodaļā uz plānveida ķeizargrieziena operāciju vai dzemdību ierosināšanu, grūtniece uzrāda izdrukātu Covid-19 testa atbildi, kas nav vecāka par 48h.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā angļu valodas skolotāju skolēniem ar speciālām vajadzībām (darbavietas adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera) uz noteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot angļu valoda programmas apguvi skolēniem ar speciālajām vajadzībām atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 586 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2021.gada 5. februārim e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis uzziņai 26564092 Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-02-05

Mūsu partneri