Valmieras Ziņas

Stingrā izolācijā atrodas 14 Vidzemes slimnīcas darbinieki

Pašlaik saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību stingrā izolācijā atrodas 14 Vidzemes slimnīcas darbinieki, aģentūru LETA informēja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Slimnīcā norāda, ka tās Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā katru dienu tiek sniegta palīdzība vidēji 50 pacientiem. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju, Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ieteikumus, šajā nodaļā visiem pacientiem tiek veikts Covid-19 tests – gan tiem, kuri tiek stacionēti, gan tiem, kuri pēc konsultācijas saņemšanas turpina ārstēties ambulatori.

Tie pacienti, kuriem ir kaut mazākās aizdomas par Covid-19 saslimšanu – ir augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, klepus, ožas izmaiņas, kakla sāpes, paaugstināta temperatūra, vai pacients informē, ka viņam bijusi saskare ar Covid-19 inficētu cilvēku, ka pats bijis pašizolācijā vai karantīnā, pēc analīžu noņemšanas tiek ievietoti uzņemšanas nodaļas izolatorā vai observācijas palātā. Tikai pēc atbildes saņemšanas pacienti tiek stacionēti nodaļā.

Jau ziņots, ka trešdien no Vidzemes slimnīcas izrakstīti pirmie trīs pacienti, kuri bija inficējušies ar jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu Covid-19. 

“Šodien, pēc diviem negatīviem Covid-19 testiem, pacientus izrakstījām mājās. Lai gan viņiem ambulatori būs jāturpina rūpēties par savu veselību ģimenes ārsta uzraudzībā, ārstējot dzīves laikā iegūtās hroniskās slimības, no koronovīrusa pacienti ir veiksmīgi atbrīvojušies,” skaidroja Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa.

Iepriekš ziņots, ka Vidzemes slimnīcā aprīļa sākumā saslimšana ar Covid-19 konstatēta pieciem darbiniekiem un vienam pacientam. Pēc informācijas saņemšanas tika sākta epidemioloģiskā izmeklēšana.

Ņemot vērā šo saslimšanu, kopš 11.aprīļa vairākas dienas bija daļēji slēgta viena no Terapijas nodaļām, slimnīcā pašizolācijā atradās vairāki nodaļas pacienti, kā arī medicīnas darbinieki.

Šonedēļ ir atjaunota internā profila pacientu uzņemšana Vidzemes slimnīcā, uzsvēra Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, neatliekamā medicīniskā palīdzība iedzīvotājiem Vidzemes slimnīcā tiek nodrošināta tāpat kā līdz šim, ierastajā 24/7 režīmā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri