Valmieras Ziņas

Starp IKT nozares gada balvas “Platīna Pele 2018” finālistiem arī “Valmieras stikla šķiedras” uzņēmums

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējai balvai “Platīna pele 2018” kopumā saņemti 43 pieteikumi, no kuriem izvēlēti finālisti sešās kategorijās, aģentūru LETA informēja asociācijā.

LIKTA prezidente Signe Bāliņa sacīja, ka informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares gada balva ir kļuvusi par platformu, kurā katrs dalībnieks var uzskatāmi demonstrēt tehnoloģiju integrēšanos dažādās jomās. “Patlaban mēs dzīvojam digitālo pārmaiņu laikmetā, ko ir sekmējusi tehnoloģiju pieejamība un mobilitāte, tāpēc iepriecina, ka aizvadītā gada laikā ir izstrādāti un ieviesti daudzi inovatīvi risinājumi, kas pieteikti uzņēmuma un valsts digitālās transformācijas kategorijās,” viņa sacīja.

Pēc asociācijā vēstītā, kategorijā “Mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam” uz galveno balvu pretendē telekomunikāciju uzņēmuma “Lattelecom” virtuālais klientu apkalpošanas čatbots latviešu valodā “Anete”, ko izstrādājis Igaunijas “AlphaBlues”, informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmuma “Emergn” (iepriekš “Exigen Services Latvia”) un Valsts ieņēmumu dienesta piedāvātais pakalpojums “Nodokļu deklarāciju apstrāde, izmantojot robotizētu risinājumu”, kā arī programmatūru izstrādātāja “Tilde” radītais “UNA” jeb pirmais publiskais pārvaldes virtuālais asistents Latvijā Uzņēmuma reģistra klientu vajadzībām.

Pretendenti kategorijā “Uzņēmuma digitālā transformācija” par IKT gada balvu cīnīsies Latvijas Zvērinātu notāru padomes pakalpojums “Zvērināts notārs tiešsaistē”, kokapstrādes uzņēmums “Latvijas finieris” ar projektu “Uzņēmuma ražošanas uzskaites un plānošanas procesu digitalizācija”, kā arī šajā kategorijā par balvu cīnīsies “Valmieras stikla šķiedras” grupas uzņēmums ASV “P-D Valmiera Glass USA Corp” risinājums “Ražošanas plānošanas, uzskaites un saistīto biznesa procesu centralizēta pārvaldība”.

Kategorijā “Valsts digitālā transformācija” finālā iekļuvuši Valsts reģionālās attīstības aģentūras izstrādātais “Latvijas atvērto datu portāls”, SIA “Visma Consulting” izveidotais Tiesu administrācijas projekts “Mani dati zemesgrāmatā” un Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) radītais e-pakalpojums “Autoparka pārvaldība – no auto iegādes līdz tā īpašnieka maiņai”.

Kategorijā “Labākā kiberdrošības iniciatīva” par galveno balvu sacentīsies Rīgas Tehniskās koledžas projekts “IT drošība profesionālajā izglītībā un apmācībā”, Valsts Policijas projekts “Valsts policijas kapacitātes stiprināšana ar augsto tehnoloģiju izdarīto noziedzīgo nodarījumu prevencijā un apkarošanā”, kā arī Latvijas Interneta asociācijas iniciatīva ar projektu “Latvijas Drošāka interneta centrs”.

Par titulu “Labākais E- skolotājs” sacentīsies programmēšanas skolas “Learn IT” pasniedzējs Kaspars Irbe, Ventspils digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane un privātās vidusskolas “Klasika” skolotāja Tatjana Vinokurova.

Savukārt speciālbalva “Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums” tiks pasniegta finālistam, kurš vislabāk integrējis e-parakstu iestādes vai organizācijas sistēmā, e-pakalpojumā vai risinājumā. Balvas pretendenti ir Latvijas Zvērinātu notāru padomes projekts “DigiNotārs”, kuru izstrādājis SIA “Mak IT” un SIA “Datu sistēmas”, kā arī “Latvijas Vēstnesis” ar piedāvājumu “E-zīmoga ieviešana Latvijas Republikas oficiālā izdevuma vietnē www.vestnesis.lv”, ko izstrādājusi “Datu sistēmas”.

Laureātus apbalvos 29.novembrī LIKTA 20.jubilejas konferencē. Balva tiek pasniegta 12 gadus pēc kārtas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri