Valmieras Ziņas

Šovakar kanālā Re:TV diskusija par nesakoptajiem īpašumiem reģionos (1)

Šovakar, 4.oktobrī, plkst. 21:00 kanālā Re:TV raidījumu cikla „Īsi un Konkrēti” galvenā tēma – grausti un nesakoptie īpašumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Re:TV.

Pašvaldībās grausti apdraud gan iedzīvotāju drošību, gan grauj kopējo tēlu. Kā risināt šo problēmu un uzlabot likumdošanu valsts līmenī? Kā dažādās pašvaldībās cīnās ar graustiem un iedzīvotājiem bīstamām ēkām? Kā uzlabot situāciju cīņā ar nesakopto īpašumu saimniekiem? Atbildes un risinājumus meklēs diskusijas dalībnieki Jānis Eglīts VARAM parlamentārais sekretārs, Aigars Šmits Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas valdes loceklis, Inga Priede Kandavas novada domes priekšsēdētāja, Jolanta Brūniņa Valmieras pilsētas Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāja, Loreta Robežniece Skrundas novada domes priekšsēdētāja.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Diskusiju raidījums “Īsi un konkrēti” ik trešdienu plkst. 21:00 kanālā Re:TV risina reģioniem aktuālos jautājumus kopā ar ekspertiem, pašvaldību un valdības pārstāvjiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    S… - 05.10.2017 Atbildēt

    Un kurš cīnīsies par nesakoptajiem laukiem,kuri pieder pašvaldībām?Tie ir vēl briesmīgākos stāvokļos nekā privātpersonām.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri