Valmieras Ziņas

Šovakar ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu noslēgsies rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”

Šovakar, 2017.gada 9. novembrī ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu un apbalvošanu noslēgsies Kocēnu novada rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Šoreiz distances starts tiks dots plkst. 19.00 stadionā pie Vaidavas ezera pludmales (reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.30 līdz plkst. 18.50), kur distance vedīs tālāk pa Vaidavas ciema teritoriju. Tā būs marķēta svētku noskaņās un uz sacensību laiku tiks izslēgts ielu apgaismojums.

“Vaidavas cilpu” organizatori aicina ikvienu līdzjutēju, īpaši vaidaviešus, būt daļai no patriotiskā skrējiena, piedaloties vai atbalstot dalībniekus, kā arī ar sapratni uztvert satiksmes ierobežojumus Ezera, Parka un Skolas ielā laika posmā no plkst. 19.00 – 20.00.

“Vaidavas cilpu” pirmais posms norisinājās 2017.gada 5. oktobrī un turpmākās piecas ceturtdienas Vaidavas ezera pldumalē uz brīvo startu no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 kopumā pulcēja vairāk kā 100 skrējējus un nūjotājus, kas veica distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai.

Visi rezultāti tiks publicēt Kocēnu novada mājas lapā. 

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.

“Vaidavas cilpas” 5. posma rezultāti pieejami ŠEIT.

Lāčplēša dienas skrējiena nolikums pieejams ŠEIT.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri