Valmieras Ziņas

Šonedēļ mājas spēles “Rubenes” sieviešu un vīriešu florbola komandām

Šajā nedēļas nogalē pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutējiem būs iespēja vērot Latvijas čempionāta florbolā augstākās līgas (ELVI līgas) sieviešu un vīriešu komandu “Rubene” spēles, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sestdien, 24. novembrī, plkst. 15.00 Kocēnu sporta namā laukumā dosies pašlaik līgas kopvērtējuma tabulas 3. vietā esošā Kocēnu novada sieviešu florbola komanda “Rubene”, kura mērosies spēkiem ar komandu “NND Rīga”, kas kopvērtējuma tabulā ieņem 4. vietu. Kopš 2018./2019. gada sezonas sākuma “Rubene” aizvadījusi septiņas spēles un izcīnīti 12 punkti – četras uzvaras un trīs zaudējumi. Ieeja: bez maksas.

Savukārt tās pašas dienas vakarā – plkst. 18.00 sāksies ELVI līgas vīriešiem spēle, kurā Kocēnu “Rubene” cīnīsies ar komandu “Bauska”. Līgas kopvērtējuma tabulā 11 komandu konkurencē “Rubene” ieņem 2. vietu, par diviem punktiem atpaliekot no līderpozīcijā esošās “Lielvārdes/Fatpipe” un par diviem punktiem apsteidzot 3. vietā esošo “Betsafe Oxdog Ulbroka”. Ieeja: 2 EUR. Pensionāriem, invalīdiem: 1 eiro. Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam: bez maksas.

Jāatzīmē, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienā, 18. novembrī, sieviešu un vīriešu florbola komandas “Rubene” saņēma Kocēnu novada domes Goda rakstu un apbalvojumu Latvijas simtgadē par sporta un veselīga dzīvesveida kustības veicināšanu Kocēnu novadā, Kocēnu novada vārda popularizēšanu un sportisku tradīciju kopšanu. Kocēnu novada domes Goda rakstu saņēma arī ilggadējie komandu “Rubene” spēlētāji un Kocēnu sporta skolas florbola treneri – Linda Līce un Ivars Jēkabsons par nesavtīgu ieguldījumu florbola un sporta dzīves attīstībā Kocēnu novadā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri