Valmieras Ziņas

Somijas sacensību trofejas un emocijas VSA-VALMIERA airētājiem

Toms Karlivāns, Emīls Putniņš un Ralfs Jurjānis izcīnījuši Somijas čempionāta un Taivalkoski Ekstrēmā slaloma augstākās godalgas, pārstāvēto kategoriju pirmajā trijniekā arī Ralfs Baldiņš un Kaspars Pakers un visi pabijuši sajūsmas un adrenalīna epicentrā “Palava Koski”.

8.septembrī, Somijas pilsētā Taivalkoski, sacentušies ar vietējiem, igauņiem un krieviem, uzvaras garšu izbaudīja trīs kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti. Somijas čempionātā K1 laivu klasē vīriešiem triumfēja Toms Karlivāns, C1 laivu klasē vīriešiem līderis Emīls Putniņš un junioru konkurencē nepārspēts Ralfs Jurjānis. Divas trešās vietas Ralfa Baldiņa kontā, tās C1M un K1MJ kategorijās.

Toma Karlivāna, Emīla Putniņa un Ralfa Jurjāņa ieskrējiens un apetīte ne par nieku nemazinājās arī nākamajā dienā, kad, kā ierasts pēc Somijas čempionāta, cīņas Taivalkoski norisinājās jau citu sacensību – Ekstrēmā slaloma trasē. Rezultātu zelta aile bija nemainīga: 1.vieta K1M OPEN Toms Karlivāns, 1.vieta C1M OPEN Emīls Putniņš, 1.vieta K1M JUNIORS Ralfs Jurjānis. Atšķirībā no iepriekšējās dienas, ierunājās arī Kaspars Pakers un visai cienīgi. VSA-VALMIERA treneris kļuva par Taivalkoski Ekstrēmā slaloma vicečempionu K1 laivu klasē vīriešiem. Šāds pats gods, bet C1M kategorijā Ralfam Baldiņam.

Diennakts tumšajā laikā starp sacensībām, kā pasakā, krāčūdens pārtapa lāpu, prožektoru un salūta krāsu dekorētā aktieri svaidošā skatuvē, bet dažubrīd gavilētāju, dažubrīd cīnītāju lomās bija airēšanas slalomisti, tostarp visi VSA-VALMIERA sportisti…

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri