Valmieras Ziņas

Šogad Valmierā izbūvēs un atjaunos ielas vairāk nekā 10 km garumā (3)

Valmierā ir 220 ielas ar kopējo garumu 122,557 kilometri, no kuriem 43 kilometri ir grantēto ielu posmi. Šogad plānots to kopgarumu būtiski samazināt. Kopumā ielu, ietvju un stāvlaukumu izbūvei un pārbūvei pašvaldības 2018.gada budžetā atvēlēti 2,8 miljoni eiro, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Izbūvējot Leona Paegles ielas savienojumu ar apvedceļu divu kilometru kopgarumā, tiks asfaltētas grantētās ielas, kā arī izbūvēts jauns ielas posms un uzlaboti esošie asfaltētie posmi.

Šogad tiks pabeigts Vadu ielas virskārtas remonts, kā arī grantētās daļas pārbūve. Plānots pārbūvēt Mālu ielas posmu no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai. Tiks pabeigta Ķieģeļu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Dzegu ielai izbūve. Pārbūvēs Kārļa ielu posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai, kā arī Ausekļa ielu  (posmā no Rīgas līdz Straupes ielai) un Upes ielu (posmā no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai).

Grantētajām ielām Burkānciemā, Jāņparkā un Kārlienā 5,5 kilometru garumā veiks virsmu divkārtu apstrādi. Tas nozīmē, ka pēc ielu apstrādes nebūs jāveic to regulāra greiderēšana un putekļu absorbenta uzklāšana.

Šogad paredzēts veikt ietvju izbūvi un remontdarbus 2,7 km kopgarumā. Tiks uzlabota gājēju un velobraucēju drošība pie gājēju pārejas pār dzelzceļu Gaides ielā, ietve Rubenes ielas posmā no Georga Apiņa līdz Beātes ielai. Lai uzlabotu drošību, bērniem dodoties uz skolu, ietve ar velojoslu tiks izbūvēta Beātes ielā no Dzirnavu ezeriņa līdz Valmieras 5.vidusskolai un Valkas ielā no Raiņa līdz Tērbatas ielai.

Stāvlaukumu izbūvei un remontam paredzēti 403,27 tūkstoši eiro.  Tiks pārbūvēts Georga Apiņa ielas posms no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai un izveidoti divi stāvlaukumi. Tāpat stāvlaukums taps Beātes ielā 42 (pie pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino”). Paredzēts atjaunot stāvlaukumu pie Vidzemes slimnīcas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Kristīne - 02.02.2018 Atbildēt

    ” Tiks pārbūvēts Georga Apiņa ielas posms no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai un izveidoti divi stāvlaukumi. ”

    Kā šitās ielas varēs savienot?????

    Lelde - 02.02.2018 Atbildēt

    Pat iedomaaties nevareeju kur taa saakaas 56 gadi Valmieraa,bet

Mūsu partneri