Valmieras Ziņas

Šogad Valmierā izbūvēs un atjaunos ielas vairāk nekā 10 km garumā (3)

Valmierā ir 220 ielas ar kopējo garumu 122,557 kilometri, no kuriem 43 kilometri ir grantēto ielu posmi. Šogad plānots to kopgarumu būtiski samazināt. Kopumā ielu, ietvju un stāvlaukumu izbūvei un pārbūvei pašvaldības 2018.gada budžetā atvēlēti 2,8 miljoni eiro, informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Izbūvējot Leona Paegles ielas savienojumu ar apvedceļu divu kilometru kopgarumā, tiks asfaltētas grantētās ielas, kā arī izbūvēts jauns ielas posms un uzlaboti esošie asfaltētie posmi.

Šogad tiks pabeigts Vadu ielas virskārtas remonts, kā arī grantētās daļas pārbūve. Plānots pārbūvēt Mālu ielas posmu no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai. Tiks pabeigta Ķieģeļu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Dzegu ielai izbūve. Pārbūvēs Kārļa ielu posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai, kā arī Ausekļa ielu  (posmā no Rīgas līdz Straupes ielai) un Upes ielu (posmā no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai).

Grantētajām ielām Burkānciemā, Jāņparkā un Kārlienā 5,5 kilometru garumā veiks virsmu divkārtu apstrādi. Tas nozīmē, ka pēc ielu apstrādes nebūs jāveic to regulāra greiderēšana un putekļu absorbenta uzklāšana.

Šogad paredzēts veikt ietvju izbūvi un remontdarbus 2,7 km kopgarumā. Tiks uzlabota gājēju un velobraucēju drošība pie gājēju pārejas pār dzelzceļu Gaides ielā, ietve Rubenes ielas posmā no Georga Apiņa līdz Beātes ielai. Lai uzlabotu drošību, bērniem dodoties uz skolu, ietve ar velojoslu tiks izbūvēta Beātes ielā no Dzirnavu ezeriņa līdz Valmieras 5.vidusskolai un Valkas ielā no Raiņa līdz Tērbatas ielai.

Stāvlaukumu izbūvei un remontam paredzēti 403,27 tūkstoši eiro.  Tiks pārbūvēts Georga Apiņa ielas posms no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai un izveidoti divi stāvlaukumi. Tāpat stāvlaukums taps Beātes ielā 42 (pie pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino”). Paredzēts atjaunot stāvlaukumu pie Vidzemes slimnīcas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Kristīne - 02.02.2018 Atbildēt

    ” Tiks pārbūvēts Georga Apiņa ielas posms no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai un izveidoti divi stāvlaukumi. ”

    Kā šitās ielas varēs savienot?????

    Lelde - 02.02.2018 Atbildēt

    Pat iedomaaties nevareeju kur taa saakaas 56 gadi Valmieraa,bet

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri