Valmieras Ziņas

Šogad Ezis jauniešu idejām atnesis jau 759 eiro

Dižā mūža meža eži saož meža rožu ražu, daži eži ožot snauž, daži rožu ražu grauž. Bet vai jūs zināt, ko darīja adatainais pārstāvis no VNF Jauniešu ideju laboratorijas izveidotās labdarības akcijas “Ezīša miga”? Simjūda gadatirgus laikā piesaistīja 759 eiro jauniešu projektu konkursam!

Viņš uz savas adatu pilnās muguras bija salasījis vairāk nekā 500 čiekuru, lai ar tiem varētu doties uz Simjūda gadatirgu, kas notika 13. oktobrī, Valmierā. Šajā saulainajā sestdienā katram interesentam bija iespēja, samaksājot pāris eiro, izlozēt čiekuru un uz vietas laimēt kādu balvu no VNF Jauniešu ideju laboratorijas atbalstītājiem.

Tirdziņa laikā laboratorijas jaunieši, pateicoties Ezīša draugu atbalstam, piesaistīja 759 eiro, kas tad arī nonāks VNF Jauniešu ideju laboratorijā, un jau nākamgad jaunieši varēs piedalīties projektu konkursā, izmantot līdzekļus savu ideju īstenošanai Valmierā un apkārtējos novados. Ar līdzīgu konkursu palīdzību ir īstenoti jau neskaitāmi jauniešu projekti – organizēti brīvdabas kino vakari, labiekārtota apkārtējā vide, rīkotas radošās darbnīcas un sportiskās aktivitātes, dažādās vietās izveidoti neformāli atpūtas stūrīši.

Ja uz Simjūda gada tirgu nepaspēji, nebēdā, jo jau 3. novembrī tev būs iespēja doties uz Mārtiņdienas svinībām un tirdziņu “Gardu muti”, kas norisināsies Valmiermuižā. Tieši tur tevi gaidīs adatainis un viņa draugi “Ezīša migā”. Tiekamies tur!

Lai VNF JIL varētu atbalstīt vēl vairāk jauniešu labo ideju, aicinām arī Jūs doties ciemos uz “Ezīša migu”!

Liels paldies mūsu atbalstītājiem:

 • Austris par gardajiem Twix un 3bit šokolādes batoniņiem;
 • TimeMachine par dāvanu karti uz aizraujošo izlaušanās spēli;
 • Vaidava Ceramics par māla traukiem no kolekcijas “Zeme”;
 • Smilškalnu Vīns par 2015.gadā tapušiem upeņu deserta vīniem;
 • Valmieras Drāmas teātrim par ielūgumiem uz teātra izrādēm;
 • T/C “Valleta” par stilīgu lietussargu ar “Valleta” logo;
 • Valmieras Tūrisma informācijas centram par koka spēli “Domino” un krūzītēm ar latviešu rakstiem;
 • Aktīvā tūrisma centram “Eži” par sporta pudelēm un dāvanu kartēm uz vasaras atvēsinošāko piedzīvojumu – Vaidavežiem;
 • Durbes Veltes par garšīgajiem un veselīgajiem ievārījumiem;
 • Mai-Šoko par dabiskajiem kakao sviestiem ar smiltsērkšķu eļļu;
 • Bumbiņš par skaisto dizaina koka rakešu komplektu;
 • Čaklās Bites Bode par īpašiem kastaņu maisiņiem un ar rokām gatavotām rotaslietām trauciņos ar ādas apdari;
 • Tadum par dāvanu kartēm uz masāžām ar individuālu pieeju katram cilvēkam;
 • Shpats and sons par veselīgajām un dabiskajām ogu sukādēm un sīrupiem;
 • Mētra par smaržeļļām lieliem un maziem “Mīļā Laumiņa”;
 • LillasLavander par smaržīgo lavandu dāvanu komplektu;
 • Lauku Tēja par  ekoloģiskajām un gardajām tējām;
 • Salonam “Zaiga” par latviskotām lietām – somu,  aprocēm, piekariņiem, svecītēm;
 • Vidzemes Olimpiskais centram par dāvanu kartēm uz publisko slidošanu.

Vairāk informācijas par laboratoriju atradīsi šeit: http://vnf.lv/lv/jauniesi

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri