Valmieras Ziņas

Šoferus aicina ievērot automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumus (1)

Valmieras pilsētas pašvaldības policija aicina ievērot automašīnu apstāšanās un stāvēšanas noteikumus. Neuzmanības dēļ nereti tiek pieļautas kļūdas, par kurām likums policijas darbiniekiem neatļauj izteikt brīdinājumu, bet paredz naudas soda noteikšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa. 

Daudzu māju pagalmos, kā arī pie vairākām izglītības iestādēm automašīnas novietošana atļauta ar speciālu atļauju. Šādās stāvvietās ir ceļa zīme Nr. 537 “Stāvvieta” un papildzīme Nr.849 “Pārējā papildinformācija”. Vadītājam, kurš novieto automobili šādā stāvvietā, atļauja jānovieto transportlīdzekļa salonā pie priekšējā stikla. Lai regulētu stāvvietās novietoto automašīnu daudzumu, šādu atļauju izsniegšanu ar dzīvokļu īpašnieku kopsapulces lēmumu nodrošina dzīvokļu īpašnieku padome vai mājas vecākais. Atļaujas automašīnu novietošanai pie izglītības iestādēm izsniedz izglītības iestāde.

Pilsētā ir arī stāvvietas, kur atļauts apstāties uz noteiktu laiku. Šādās stāvvietās ir ceļa zīme Nr. 537 “Stāvvieta” un papildzīme Nr. 840 “Stāvēšanas laiks”. Vadītājam šādās stāvvietās automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā. Tas izdarāms ar speciāla informatīvā pulksteņa palīdzību vai uzrakstot laiku uz lapiņas.

Administratīvā atbildība par iepriekš minēto nosacījumu neievērošanu saskaņā ar Latvijas administratīvo pārkāpuma kodeksa 149.10 pantu ir naudas sods 30.00 EUR apmērā bez brīdinājuma izteikšanas iespējas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Šoferis - 26.01.2018 Atbildēt

    Ierosinu vienvirziena ielā Kārļa ielā aiz veikala Valrek mainīt zīmes darbības laiku, ļaujot ielas kreisajā pusē sestdienās un svētdienās novietot automašīnas ikvienam. Darba dienās lai paliek tiesas darbinieku izņēmums.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri