Valmieras Ziņas

Smiltenes un Beverīnas novadi aicina iesaistīties novadu zīmola un vizuālās identitātes izstrādē

Smiltenes un Beverīnas novadi aicina novada iedzīvotājus, uzņēmējus un tūristus, izsakot savu viedokli, iesaistīties novadu zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģijas, kā arī vizuālās identitātes izstrādē. Lai sekmētu iedzīvotāju līdzdalību un atvieglotu viedokļa paušanu, aptaujas tiek veiktas interneta vidē, un tajās aicināts iesaistīties ikviens, kuram rūp abu novadu attīstība.

Katrs no novadiem aptauju organizē atsevišķi trīs galvenajām interesentu grupām: iedzīvotājiem, uzņēmējiem un tūristiem. Aptauju, saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, pašvaldību uzdevumā īsteno aģentūra Triple Bounce. Aptaujas ir pilnībā anonīmas, un to rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. “Smiltenes un Beverīnas novadu iedzīvotāji un uzņēmēji savu viedokli aicināti paust līdz pat februāra beigām. Aptaujā par mūsu novadiem mudinām iesaistīties  arī tūristus, un šī aptauja ir beztermiņa,” stāsta Smiltenes novada domes pārstāve Marita Mūze.

Aptaujas būs veids, kā iegūt padziļinātu un vispusīgu izpratni par novada identitātes aspektiem, vērtībām, pašuztveri, salīdzinošo vērtējumu, novada pastāvīgo, mainīgo un simbolisko faktoru uztveri, novadu simbolizējošo resursu uztveri un to attīstības dinamiku un  zīmola identitātes atribūtiem. Iegūtā informācija tiks izmantota, izstrādājot novadu nākotnes attīstības plānu mārketinga, tēla un zīmola stratēģijas jomā, ņemot vērā arī iedzīvotāju un uzņēmēju vēlmes.

“Aptauja internetā ir ātrs un vienkāršs veids, kā paust savas domas par to, kādam mūsu novadam būtu jābūt nākotnē, un kā mēs gribam, lai mūsu novadu redz citi – gan pārējā Latvijā, gan ārvalstīs. Esam pārliecināti, ka tas ir būtiski gan mūsu pašu iedzīvotajiem, gan uzņēmējiem,” norāda Beverīnas novada pašvaldības domes pārstāve Marija Melngārša.

“Latvijas novadi savā starpā konkurē, piesaistot tūristus gan no citiem Latvijas reģioniem, gan ārvalstīm. Pārdomāts tēls un zīmola stratēģija ir neatsverams instruments tūristu un investīciju piesaistei, un ir patiess gandarījums redzēt, ka Latvijas pašvaldības par šiem jautājumiem sākušas domāt, šajā procesā iesaistot arī novada iedzīvotājus, uzņēmējus un viesus,” saka reklāmas aģentūras Triple Bounce vadītājs Eduards Dubovickis.

Jau vēstīts, ka ar mērķi veicināt Smiltenes un Beverīnas novadu uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību, investīciju piesaisti, kā arī uzlabotu abu novadu atpazīstamību Latvijas un starptautiskā mērogā, Smiltenes un Beverīnas novadiem 2019.gadā tiks izstrādāta jauna vizuālā identitāte un zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģija. Tiesības to izstrādāt saskaņā ar iepirkuma rezultātiem ieguvusi reklāmas aģentūra Triple Bounce. Projektu sadarbībā ar Smiltenes un Beverīnas novadu pašvaldībām īsteno biedrība “Abulas lauku partnerība” ELFLA projekta “Place branding for rural development” ietvaros par Eiropas Savienības piešķirtajiem līdzekļiem.

Aptaujas atrodamas:

Iedzīvotāju aptauja

Smiltenes novads: https://bit.ly/2BM8rc1

Beverīnas novads: https://bit.ly/2Xofcd2

Uzņēmēju aptauja

Smiltenes novads: https://bit.ly/2twPxBq

Beverīnas novads: https://bit.ly/2GCAcI8

Aptauja tūristiem

Smiltenes novads: https://bit.ly/2NfOMpt

Beverīnas novads: https://bit.ly/2Ir43Vr

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri