Valmieras Ziņas

Smiltenes novadā no ūdenstilpes izcelts noslīcis cilvēks

Aizvadītajās diennaktīs, no 6.jūlija plkst. 6.30 līdz 10. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 16 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Ilze Dāme Birziņa.

Vakar, 9.jūlijā, ugunsdzēsēji glābēji Smiltenes novadā no ūdenstilpes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Vakar saņemts izsaukums uz Cesvaines ielu Madonā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekam, vakar ugunsdzēsēji glābēji Limbažu novada Skultes pagastā no koka nocēla kaķi un nodeva saimniekam.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Smiltenes novada Launkalnes pagastā dega traktors 2m2 platībā, Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagastā dega neapsaimniekota ēka 50m2 platībā, Pleskavas ielā Valmierā šķūnī dega grīda, siena un atkritumi 10m2 platībā, Rīgas ielā Valkā dega atkritumi 2m2 platībā, Stacijas ielā Apē dega siena kaudze 4m2 platībā, Limbažu novada Vidrižu pagastā neapsaimniekotā kūtī dega salmi 30m2 platībā, Zvirbuļu ielā Cēsīs konteinerā dega atkritumi 0,5m2 platībā, bet Gulbenes novada Lizuma pagastā dega atkritumi un zari 2m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 147 izsaukumus – 71 uz ugunsgrēku dzēšanu, 54 uz glābšanas darbiem, bet 22 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri