Valmieras Ziņas

Smelies iedvesmu atpūtai Valmieras novada tūrisma ceļvedī!

Lasīšanas laiks: 3 min

Siltās pavasara dienas sola jaunus piedzīvojumus, piedāvājumus un līdz ar tām ceļotājiem atjaunotu Valmieras novada tūrisma ceļvedi – “Ceļo Valmieras novadā!”. Brošūra būs sabiedrotais iedvesmai brīvdienām un svētkiem, izklaidei un aktīvai atpūtai, gardām maltītēm un saldam miegam. Tā dalīsies ar Valmieras novada dabas un kultūras bagātībām, palīdzēs atjaunoties, rast mieru un smaidus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes uzņēmējdarbības speciāliste Madara Stukmane.

Šovasar Valmieras novads lutinās ar dažādiem pārsteigumiem. No jūnija otrās puses gatavojies pacelties virs koku galotnēm un pavērties uz Valmieras novadu no Ziemeļvidzemē augstākā punkta – Zilākalna skatu torņa. Ja neesi jau paspējis, tad sajusties kā milzim un kārtīgi aplūkot visas smalkākās detaļas varēsi “MiniCiemā”, kur apskatāmas vairākas Latvijas piļu, muižu un baznīcu miniatūras. Toties iejusties viduslaiku atmosfērā un pagatavot pats savu maltīti pavardā varēsi Valmieras muzeja ekspozīcijā “de Woldemer, kas ieguvusi vairākus starptautiska mēroga apbalvojumus. Vai zināji, ka Rūjienā var ne tikai ēst saldējumu, bet arī vārīt ziepes – Radošā darbnīca “Ziepju pērles” atklās neiedomājamus un aromātiskākus veidus kā ziepes pārvērst mākslā un ikdienas priekšmetos. Kad piedzīvojumu laikā sāks kurkstēt vēders, ieplāno vizīti uz burgeru paradīzi “SALT’N PEPPER”, runā, ka no turienes neviens vēl nav iznācis izsalcis un ēdienkartē iekļauts piedāvājums pat tavam četrkājainajam mīlulim. Toties, ja sagursti un esi romantiskas lauku idilles cienītājs, brīvdienu mājā “Pļavas vidū” būs īstā vieta relaksētai atpūtai dabā, kas kā nosaukums vēsta – patiešām atrodas pļavas vidū starp sarkanā āboliņa un pīpeņu rindām. Ja šovasar esi apņēmies iemēģināt ceļošanu ar kemperi, jauns pieturpunkts mājai uz riteņiem būs Salacas upes iztekā no Burtnieka, kempingā “Ezerupe”. Ar jau pārbaudītām vērtībām lutinās arī visi pārējie Valmieras novada tūrisma uzņēmēji, ar plašāku piedāvājumu vari iepazīties izdotās brošūras elektroniskajā versijā, kas pieejama šeit.

Atjaunotā ceļveža sākumā, iespējams iepazīties ar 10 faktiem par Valmieras novadu, kā arī ar karti, kas sadalīta sešos apvidos, kādos sagrupēti brošūrā redzamie tūrisma objekti. Tūrisma materiālā apmaldīties neļaus sadaļu sulīgās krāsas un apdzīvoto vietu nosaukumi. Toties katras teritorijas apvidū ērti orientēties palīdzēs pietuvinātais kartes skats ar atzīmētiem apskates objektiem, ēdināšanas un nakšņošanas vietām, kā arī ar vēl košākiem lielākajiem aktīvās atpūtas maršrutiem. Brošūras noslēdzošajā atvērumā iespējams iepazīties ar aktīvās atpūtas inventāra nomas vietām. Plānojot savu brīvo laiku, jāņem vērā, ka daļai ceļvedī iekļauto objektu savu ciemošanos vēlams pieteikt iepriekš, zvanot uz materiālā norādīto telefona numuru.

Ja ceļojot vairāk pie sirds iet drukāti materiāli, brošūru taustāmā veidā iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1, Valmierā), Mazsalacas Tūrisma informācijas punktā (Parka ielā 31, Mazsalacā), Zilākalna Kultūrvēstures un apmeklētāju centrā (Parka ielā 2, Zilākalnā) un drīzumā arī citviet – pie Valmieras novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, pašvaldības klientu apkalpošanas centros un bibliotēkās. Ceļvedis pieejams sešās valodās – latviešu, angļu, igauņu, lietuviešu, krievu un tagad arī vācu valodā. Brošūru “Ceļo Valmieras novadā!” izdevusi Valmieras novada Tūrisma pārvalde.

Plašāku informāciju par tūrisma iespējām aicinām aplūkot Valmieras novada tūrisma tīmekļvietnē visit.valmiera.lv, savukārt citus tematiskos tūrisma materiālus iespējams atrast šeit. Valmieras novadu aicinām iepazīt arī gida pavadībā! Plašāka informācija un pieteikšanās forma šeit.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri