Valmieras Ziņas

Slēdzenes maiņa Rīgā un Rīgas rajonā

Daudziem no mums ir nācies sastapties ar nepatīkamu situāciju, kad aizcirtušās mājas, dzīvokļa vai jebkuras citas durvis un slēdzenes nomaiņa var sagādāt grūtības. Situācijas var būt ļoti dažādas, iespējams, pazaudētas  vai nolauztas atslēgas, bērns ieslēdzies mājā, vai pat uzdarbojušies garnadži, kā rezultātā radušies bojājumi. Neatkarīgi no neparedzētajiem apstākļiem, lai izvairītos no liekiem bojājumiem, durvju slēdzenes nomaiņa jāuztic šīs sfēras speciālistiem ar daudzpusīgu pieredzi.

 Sos Service profesionāļi iespējams atvēruši visvairāk slēdzenes un durvis Latvijā. Uzņēmuma speciālistu komandā darbojas durvju restaurācijas eksperti un profesionāli durvju meistari, kuri spēj atmūķēt pat vissarežģītākās drošības klases slēdzenes. Sos Service sniegs Jums palīdzīgu roku un parūpēsies par Jūsu īpašumu jebkurā diennakts laikā, 7 dienas nedēļā Rīgā vai Rīgas rajonā, lai slēdzeņu maiņa nesagādā liekas galvassāpes.

Sos Service sniedz ne vien 100% pozitīvu rezultātu – vienmēr, bet arī pārliecību, ka slēdzenes maiņa būs saudzīgs process, kura laikā Jūsu durvis necietīs, kā arī nepaliks atvēršanas pēdas, jo uzņēmuma eksperti savu darbu veic profesionāli. Durvju atvēršana ir uzņēmuma specialitāte un šajā sfērā Sos Service darbojas jau vairāk kā 20 gadus, atrisinot jebkuru situāciju, pateicoties uzkrātajai pieredzei. To, cik raita būs durvju slēdzenes nomaiņa un cena ir atkarīgs no situācijas sarežģītības pakāpes, tomēr izmaksas tiek noteiktas uzreiz pēc sazināšanās ar Sos Service speciālistiem.

Atvieglojot klientu servisa procesu – ērta saziņa Whatsapp aplikācijā

Izsaukt Sos Service meistaru ir pavisam vienkārši. Zvanu varat veikt no sosservice.lv mājaslapas vai iesūtot bildi ar bojāto slēdzeni un problēmas aprakstu Whatsapp aplikācijā uz numuru +371 26661117. Slēdzenes nomaiņa metāla durvīm un cena, kā arī PVC, alumīnija vai jebkurām citām durvīm tiek noteikta uzreiz pēc situācijas apraksta saņemšanas. Durvis var būt ar divām vai trīs slēdzenēm, ražotas Latvijā vai jebkur citur, neatkarīgi no tā slēdzeņu sos serviss Jums sniegs individuālu cenas piedāvājumu! Sazinieties ar šīs sfēras meistariem, kuri parūpēsies par Jūsu īpašumu un slēdzenes maiņa tiks veikta augstākajā līmenī.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri