Valmieras Ziņas

Slēdzenes maiņa Rīgā un Rīgas rajonā

Daudziem no mums ir nācies sastapties ar nepatīkamu situāciju, kad aizcirtušās mājas, dzīvokļa vai jebkuras citas durvis un slēdzenes nomaiņa var sagādāt grūtības. Situācijas var būt ļoti dažādas, iespējams, pazaudētas  vai nolauztas atslēgas, bērns ieslēdzies mājā, vai pat uzdarbojušies garnadži, kā rezultātā radušies bojājumi. Neatkarīgi no neparedzētajiem apstākļiem, lai izvairītos no liekiem bojājumiem, durvju slēdzenes nomaiņa jāuztic šīs sfēras speciālistiem ar daudzpusīgu pieredzi.

 Sos Service profesionāļi iespējams atvēruši visvairāk slēdzenes un durvis Latvijā. Uzņēmuma speciālistu komandā darbojas durvju restaurācijas eksperti un profesionāli durvju meistari, kuri spēj atmūķēt pat vissarežģītākās drošības klases slēdzenes. Sos Service sniegs Jums palīdzīgu roku un parūpēsies par Jūsu īpašumu jebkurā diennakts laikā, 7 dienas nedēļā Rīgā vai Rīgas rajonā, lai slēdzeņu maiņa nesagādā liekas galvassāpes.

Sos Service sniedz ne vien 100% pozitīvu rezultātu – vienmēr, bet arī pārliecību, ka slēdzenes maiņa būs saudzīgs process, kura laikā Jūsu durvis necietīs, kā arī nepaliks atvēršanas pēdas, jo uzņēmuma eksperti savu darbu veic profesionāli. Durvju atvēršana ir uzņēmuma specialitāte un šajā sfērā Sos Service darbojas jau vairāk kā 20 gadus, atrisinot jebkuru situāciju, pateicoties uzkrātajai pieredzei. To, cik raita būs durvju slēdzenes nomaiņa un cena ir atkarīgs no situācijas sarežģītības pakāpes, tomēr izmaksas tiek noteiktas uzreiz pēc sazināšanās ar Sos Service speciālistiem.

Atvieglojot klientu servisa procesu – ērta saziņa Whatsapp aplikācijā

Izsaukt Sos Service meistaru ir pavisam vienkārši. Zvanu varat veikt no sosservice.lv mājaslapas vai iesūtot bildi ar bojāto slēdzeni un problēmas aprakstu Whatsapp aplikācijā uz numuru +371 26661117. Slēdzenes nomaiņa metāla durvīm un cena, kā arī PVC, alumīnija vai jebkurām citām durvīm tiek noteikta uzreiz pēc situācijas apraksta saņemšanas. Durvis var būt ar divām vai trīs slēdzenēm, ražotas Latvijā vai jebkur citur, neatkarīgi no tā slēdzeņu sos serviss Jums sniegs individuālu cenas piedāvājumu! Sazinieties ar šīs sfēras meistariem, kuri parūpēsies par Jūsu īpašumu un slēdzenes maiņa tiks veikta augstākajā līmenī.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri