Valmieras Ziņas

Slēdzenes maiņa Rīgā un Rīgas rajonā

Daudziem no mums ir nācies sastapties ar nepatīkamu situāciju, kad aizcirtušās mājas, dzīvokļa vai jebkuras citas durvis un slēdzenes nomaiņa var sagādāt grūtības. Situācijas var būt ļoti dažādas, iespējams, pazaudētas  vai nolauztas atslēgas, bērns ieslēdzies mājā, vai pat uzdarbojušies garnadži, kā rezultātā radušies bojājumi. Neatkarīgi no neparedzētajiem apstākļiem, lai izvairītos no liekiem bojājumiem, durvju slēdzenes nomaiņa jāuztic šīs sfēras speciālistiem ar daudzpusīgu pieredzi.

 Sos Service profesionāļi iespējams atvēruši visvairāk slēdzenes un durvis Latvijā. Uzņēmuma speciālistu komandā darbojas durvju restaurācijas eksperti un profesionāli durvju meistari, kuri spēj atmūķēt pat vissarežģītākās drošības klases slēdzenes. Sos Service sniegs Jums palīdzīgu roku un parūpēsies par Jūsu īpašumu jebkurā diennakts laikā, 7 dienas nedēļā Rīgā vai Rīgas rajonā, lai slēdzeņu maiņa nesagādā liekas galvassāpes.

Sos Service sniedz ne vien 100% pozitīvu rezultātu – vienmēr, bet arī pārliecību, ka slēdzenes maiņa būs saudzīgs process, kura laikā Jūsu durvis necietīs, kā arī nepaliks atvēršanas pēdas, jo uzņēmuma eksperti savu darbu veic profesionāli. Durvju atvēršana ir uzņēmuma specialitāte un šajā sfērā Sos Service darbojas jau vairāk kā 20 gadus, atrisinot jebkuru situāciju, pateicoties uzkrātajai pieredzei. To, cik raita būs durvju slēdzenes nomaiņa un cena ir atkarīgs no situācijas sarežģītības pakāpes, tomēr izmaksas tiek noteiktas uzreiz pēc sazināšanās ar Sos Service speciālistiem.

Atvieglojot klientu servisa procesu – ērta saziņa Whatsapp aplikācijā

Izsaukt Sos Service meistaru ir pavisam vienkārši. Zvanu varat veikt no sosservice.lv mājaslapas vai iesūtot bildi ar bojāto slēdzeni un problēmas aprakstu Whatsapp aplikācijā uz numuru +371 26661117. Slēdzenes nomaiņa metāla durvīm un cena, kā arī PVC, alumīnija vai jebkurām citām durvīm tiek noteikta uzreiz pēc situācijas apraksta saņemšanas. Durvis var būt ar divām vai trīs slēdzenēm, ražotas Latvijā vai jebkur citur, neatkarīgi no tā slēdzeņu sos serviss Jums sniegs individuālu cenas piedāvājumu! Sazinieties ar šīs sfēras meistariem, kuri parūpēsies par Jūsu īpašumu un slēdzenes maiņa tiks veikta augstākajā līmenī.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri