Valmieras Ziņas

Skriešanas seriāla 17. sezonu noslēgs ar Jāņa Daliņa piemiņas skrējienu

Jau 17. sezonu Valmierā norisinājās Valmieras Vieglatlētikas kluba organizēts skriešanas seriāls, kas šogad tika aizvadītas  kopumā 28 kārtās. No 21. marta līdz 17. oktobrim seriālā piedalījās 68 skrējēji. Skriešanas seriāls norisinājās Jāņa Daliņa stadionā 14 kārtu ietvaros, bet 11 kārtas aizvadītas Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā.

Skriešanas seriālā pakalpojumus izmanto ne tikai vieglatlēti, bet arī citu sporta veidu pārstāvji, visvairāk – orientieristi un triatlonisti. Startē arī ne tikai valmierieši, bet ierodas sportisti no apkārtējām pilsētām un novadiem, nereti arī rīdzinieki. Šogad seriāla visās kārtās startējis tikai viens sportists – Didzis Krīgers. Par kārtu mazāk (27) – Agnis Stulpinskis. Ievērojamu skaitu skriešanas seriāla kārtu šajā sezonā aizvadījuši arī Ritvars Klapars un Mihails Maksimenko (abi startējuši 24 kārtās), Raitis Lērme (23), Erlens Grunckis un Veronika Bespalova (22) un dalību vismaz 20 kārtās sasniegusi arī Megija Stalberga. 

Ievērojamus rezultātus seriāla ietvaros uzrādīja valmieriete Agate Caune. 14 gadus jaunā sportiste uzrādīja augstus rezultātus vairākos sēriāla skrējienos – 3000 m skrējienā rezultāts 10:44,9; 5000 m skrējienā rezultāts 19:31,6 un pusstundas skrējienā tika veikts 7271 m. 

Seriāla noslēguma pasākums norisināsies sestdien plkst 11.00, kad jau ceturto gadu notiks  Valmieras Vieglatlētikas kluba organizēts Jāņa Daliņa piemiņas skrējiens no pieminekļa pie stadiona līdz sportista dzimtajām mājām Brenguļu pagastā. Godinot novadnieku viņa 114. dzimšanas dienā, piemiņas skrējiens sāksies Daliņa stadionā pie sportista piemiņas vietas, kur tiks iedegtas svecītes, tālāk skrējēji dosies uz Daliņa mājām Valmieras pievārtē un turpināsies līdz Brenguļiem, kur tiks sveikti arī aktīvākie skriešanas seriāla dalībnieki. 

Skriešanas seriālu organizē Valmieras Vieglatlētikas klubs un to atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri