Valmieras Ziņas

Skolēn, piesakies ēnot ZAAO!

Lasīšanas laiks: 3 min

SIA “ZAAO” aicina skolēnus pieteikties programmā “Ēnu diena 2023” un 5. aprīlī viesoties atkritumu poligonā, kļūt par daļu no uzņēmuma un uzzināt vairāk par ikdienas izaicinājumiem, “ēnojot” SIA “ZAAO” strādājošo profesiju pārstāvjus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas veic ne tikai atkritumu transportēšanu, savākšanu no katras mājas Vidzemē, bet arī nodrošina atkritumu šķirošanu, apstrādi un apglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī izglīto un informē sabiedrības par vides un atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem.  ZAAO kā viens no lielākajiem darba devējiem Vidzemes reģionā labprāt katru gadu iesaistās karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”, popularizējot uzņēmumā strādājošās profesijas, lai, iespējams, satiktu savus nākotnes darbiniekus.

Kopumā ZAAO strādā 61 dažādu amatu/profesiju pārstāvji, par septiņām no šīm profesijām 5. aprīlī, “Ēnu dienas 2023” ietvaros, aicinām skolēnus uzzināt vairāk, piesakoties “ēnot” valdes priekšsēdētāju, personāla daļas vadītāju, RAAC “Daibe” vadītāju, izglītības projektu vadītāju, informācijas tehnoloģiju daļas vadītāju, loģistikas nodaļas speciālistu, informācijas sistēmu uzturētāju. 

Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt ZAAO vakances “Ēnu dienas 2023” oficiālajā lapā https://enudiena.lv/vakances un iesniegt pieteikumu, īsi aprakstot sevi.

Pieteikšanās “Ēnu dienām” kopumā noritēs trīs kārtās:

  • no 7. līdz 13. martam;
  • no 17. līdz 20. martam;
  • no 24. līdz 27. martam;

Pēc katras kārtas noslēguma ZAAO apstiprinās saņemtos pieteikumus.  

Piesakoties “Ēnu dienā” ZAAO, skolēniem būs dota iespēja uzzināt ne tikai par sev interesējošo profesiju, galvenajiem pienākumiem, izaugsmes iespējām un izaicinājumiem, bet arī iepazīt atkritumu apsaimniekošanas nozari, dodoties ekskursijā pa poligonu, kā arī virtuālā ceļojumā atkritumu kalnā. 

Pēc pieteikuma apstiprināšanas skolēnam uz norādīto kontaktinformāciju tiks nosūtīta plānotā “Ēnu dienas” programma, lai laicīgi varētu tai sagatavoties. Aicinām nenobīties, ja ir vēlme pieteikties RAAC “Daibe” vadītājas vai izglītības projektu vadītāju “ēnošanai”, jo, iepriekš vienojoties, tiks nodrošināts transports no Valmieras līdz RAAC “Daibe” un atpakaļ.

“Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, “Ēnu diena” sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Vairāk informācijas par “Ēnu dienu” meklē https://enudiena.lv/enu-diena/ vai @jalatvia.

Jautājumu gadījumā, skolēni aicināti sazināties ar ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāju Ingu Kovalu Sēni, rakstot uz e-pasta adresi inga.kovala@zaao.lv.

Uz tikšanos 5. aprīlī!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri