Valmieras Ziņas

Skola pie ezeriņa svin 80.dzimšanas dienu

Jau ilgāku laiku Valmieras 5.vidusskolā vērojama neparasta rosība, un tas viss viena liela un skaista notikuma dēļ – 17.decembrī mūsu skola atzīmēs savu 80.dzimšanas dienu. Svinības būs ilgākas un citādākas nekā iepriekšējos gadus. Visu nedēļu skolā notiks dažādi pasākumi, kas veltīti mūsu jubilārei.

Šogad vēl pirms oficiālajām svinībām viss kolektīvs ir centīgi strādājis, lai svētki izdotos. Vispirms visu klašu skolēni rakstīja vēstules savai skolai, tad skolēniem pievienojās arī skolotāji. Ik pa divām nedēļām katra klašu grupa nomaina skolas jubilejas sienu, kurā tiek atspoguļotas dažādas ar skolu saistītas tēmas-skolas vēsture, skolas direktori, izcilākie sportisti, literārie darbi, kas saistīti ar skolu, interesantākie pasākumi dažādos skolas pastāvēšanas laikos u.c.

Jubilejas nedēļu 16.decembrī sāksim ar skolas vēstures pulciņa veidoto filmu „Kuš! Klusumu!”, kurā piedalīsies skolas bijušie pedagogi, skolotājas absolventes, absolventu ģimenes u.c. skolai nozīmīgi cilvēki.

Dzimšanas dienā jau 8.00 skolas logu rūtīs mirdzēs svecīšu liesmiņas, pēc tam visi kopā noklausīsimies radio pārraidi „Skolai 80”, dienas gaitā būs konkursi, koncerts, uz kuru aicinām arī vecākus, un vakarā visi līksmosim jautrā ballē un mielosimies ar dzimšanas dienas kliņģeriem.

Nākamajā dienā pēc lielajām svinībām notiks īpašas mācību stundas, kurās no dažādu mācību priekšmetu skata punkta paraudzīsimies uz mūsu skolu. Un šajā dienā būs vēl viens neatkārtojams mirklis – akcija „Skolas apskāviens”, kad visi sadosimies rokās, lai samīļotu, darītu stipru un dzīvespriecīgu mūsu skolu, jo skola taču esam mēs paši.

Šajā nedēļā arī sportosim, piedalīsimies erudīcijas spēlē, kas veltīta skolai un Ziemassvētkiem, godināsim savus izcilniekus un darīsim vēl daudz aizraujošu lietu.

Nedēļas noslēgumā skolas 80.dzimšanas dienu svinēs esošie un bijušie skolotāji, skolas darbinieki un viesi.

Mūsu skolā vienmēr ir skaisti svinēti svētki, arī šie noteikti būs neaizmirstami, jo tik daudz jauku, mīļu vārdu ir pateikts vēstulēs skolai, kas apliecina, ka skola ir dzīva tik ilgi, kamēr tā dzīvo kāda cilvēka atmiņās, kamēr kāds to uzskata par savām otrajām mājām, kamēr kāds saka, ka viņš skolai ir atdevis savu sirdi un dvēseli, kamēr kāds no paaudzes paaudzei māca skolas vērtības, neļauj aizmirst cilvēkus, kas šeit strādājuši.

Daudz laimes, jubilāre!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri