Valmieras Ziņas

Sirmgalve ķermeņa atdzišanas dēļ nonāk slimnīcā

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Vidzemē slimnīcā nogādājuši sirmgalvi ar hipotermiju jeb ķermeņa atdzišanu, aģentūrai LETA pavēstīja NMPD pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Mediķi palīdzējuši kādai 72 gadus vecai sievietei, kura pēkšņa veselības stāvokļa pasliktināšanās rezultātā nokrita uz grīdas un nespēja piecelties. Sieviete nogādāta slimnīcā ar pamatsaslimšanu, kā arī ar ķermeņa atdzišanu.

NMPD pārstāve norādīja, ka šis gadījums ieskicē vienu no visbiežākajiem ķermeņa atdzišanas iemesliem – vecumu un pēkšņu veselības stāvokļa pasliktināšanos. Kā otru biežāko iemeslu viņa minēja pārmērīgu alkohola lietošanu.

Vidzemē mediķi palīdzēja kādai 85 gadus vecai sievietei, kura, šķērsojot gājēju pāreju, bija paslīdējusi un nokritusi. Sieviete nogādāta slimnīcā ar rokas traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi steidzās uz 856 izsaukumiem, no kuriem 163 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri