Valmieras Ziņas

Sieviešu 1. līgas florbola komandai “Rubene-1” – zelts, “Rubenes” veterāniem – bronza

6.aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijā notika Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas fināls, kurā čempiones titulu sekmīgi nosargāja Kocēnu novada florbola komanda “Rubene-1”, pārspējot komandu “Rēzeknes BJSS” ar rezultātu 11:4. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Marta Lība Zameca, kura izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Trīs rezultatīvas piespēles Egijai Katrīnei Briedei, 3 (2+1) punkti Simonai Grāpēnai, pa trim goliem iemeta Danute Tinkuse un Jūlija Rozīte, bet rezultatīvākā ar četrām piespēlēm bija Laura Gaugere, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Tajā pašā dienā blakus esošā Tukuma novada Irlavā notika veterānu 35+ līgas komandu izslēgšanas spēles un fināls. Kocēnu novada veterāni pusfinālā ar rezultātu 1:5 piekāpās komandai “Ekskurzeme – Tukums”, līdz ar to izstājās no cīņas par augstākā kaluma medaļām. Spēlē par 3. vietu “Rubene” pārliecinoši pārspēja komandu “Alusvēderi” un sezonu noslēdza ar bronzas medaļām.

Savukārt sestdien, 13. aprīlī, plkst. 13.15 Arēnā “Rīga” Kocēnu novada sieviešu ELVI līgas komanda “Rubene” cīnīsies par Latvijas čempionāta florbolā zelta medaļām. “Rubenei” pretim stāsies FK “Ķekava”, ar kuru pēdējo reizi finālā tikās 2015. gada pavasarī. “Rubene” ir vienīgā sieviešu florbola komanda Latvijā, kas komandas pastāvēšanas vēsturē jau 15. sezonu noslēgs ar cīņu finālā un 11 reizes izcīnījusi Latvijas čempionu titulu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri