Valmieras Ziņas

SIA “VTU Valmiera” būs elektriskie mikroautobusi

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “VTU Valmiera” 2023. gada 31. maijā noslēdza līgumu ar SIA “Electrify” par sešu jaunu elektrisko mikroautobusu iegādi. Plānots, ka pasažierus ar tiem reģionālās nozīmes maršrutos pārvadāt sāks nākamā gada vasarā. Tāpat arī ir noslēgts līgums ar SIA “M.E.LAT-LUX” par 11 jaunu Mercedes Benz autobusu iegādi un SIA “Universals” par deviņu Mercedes Benz Sprinter mikroautobusu iegādi. Plānots, ka šie autobusi pasažierus pārvadāt reģionālajos maršrutos sāks nākamā gada pavasarī, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “VTU Valmiera” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

“Bezizmešu elektrisko mikroautobusu uzlādi veiksim uzņēmuma teritorijā, vadoties pēc autobusu kursēšanas grafika. Tādējādi arī veicot pēc iespējas efektīvāku uzlādi un ietaupot resursus. Šie uzņēmumam būs pirmie elektriskie mikroautobusi, kas ir nākamais nozīmīgais solis uzņēmuma ilgtspējīgā attīstībā. Pirms sāksim pārvadāt pasažierus plānotas arī mācības autobusa vadītājiem,” stāsta SIA “VTU Valmiera” Transporta daļas vadītājs Guntis Kamzols.

Jāpiemin, ka šogad iegādāti un darbu sākuši jau septiņi ISUZU GRAND TORO un astoņi Mercedes Benz MB E 12 UE markas autobusi, kas pasažierus pārvadā reģionālajos maršrutos.

Elektrisko mikroautobusu piegādātājs tika noteikts atklātā konkursā, veicot iepirkumu. Autobusu iegāde tiks veikta, lai nodrošinātu 2023. gada 20. janvārī ar valsts SIA “Autotransporta direkcija” noslēgtā līguma izpildi, paredzot SIA “VTU Valmiera” tiesības sniegt pasažieru pārvadājumu pakalpojumus maršrutu tīkla daļā “Valmiera, Valka, Smiltene” desmit gadus. Arī 11 jauno Mercedes Benz autobusu un deviņu Mercedes Benz Sprinter mikroautobusu piegādātāji tika noteikti atklātos konkursos.

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri