Valmieras Ziņas

Sestdien Valmierā Spēka diena

Sestdien, 22. septembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 laukumā pie Valmieras Kultūras centra norisināsies “Spēka diena”. Šī ir starptautiska akcija, kas vienlaikus norisinās daudzās vietās Latvijā, kā arī kopumā 73 valstīs visā pasaulē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pasākuma ietvaros spēka punktā ikvienam interesentam būs iespēja parādīt savu spēku, piedaloties vienā vai visās trijās spēka disciplīnās: pievilkšanās pie stieņa, pietupieni un planks.

Pievilkšanās ir viens no efektīvākajiem vingrinājumiem ķermeņa augšdaļas stiprināšanai. To veicot, iespējams attīstīt roku, plecu, krūšu, vēdera un muguras muskulatūru. Pievilkšanās iemāca labāk pārvaldīt ķermeni, būtiski palielina satvēriena spēku un uzlabo stāju. Pietupieni ir viens no efektīvākajiem vingrinājumiem, lai stiprinātu sēžamvietas muskulatūru un tonizētu augšstilbus. Pietupieni ir vingrinājums, kuru var pildīt jebkur gan telpās, gan āra apstākļos, jo nav nepieciešams īpašs inventārs. Planks ir viens no efektīvākajiem vingrinājumiem dziļās muskulatūras stiprināšanai. Šajā vingrinājumā iesaistās gandrīz visi ķermeņa muskuļi. Planks ir vingrinājums, kuru var pildīt jebkur gan telpās, gan āra apstākļos, jo nav nepieciešams īpašs inventārs.

Lai piedalītos spēka dienā, nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Interesenti var ierasties spēka punktā un veikt vingrojumus. Organizatori aicina popularizēt sportisku dzīvesveidu, savas Sporta dienas aktivitātes iemūžinot fotogrāfijās un publicējot sociālajos tīklos ar mirkļbirku #SPEKADIENA. Visu dalībnieku rezultāti tiks piefiksēti un publicēti Spēka dienas mājaslapā www.spekadiena.lv.

Akcijas “Spēka diena” mērķis ir rosināt sabiedrību domāt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī apzināties labas fiziskās formas nozīmi ikdienas dzīvē.

Pasākumu organizē Latvijas Ielu Vingrotāju Biedrība (LIVB) un tas notiek jau kopš 2012. gada.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri