Valmieras Ziņas

Sestdien debesis apmāksies un nedaudz snigs

Sestdien, 23.februārī, no rīta un dienā daudzviet Latvijā, sākot no ziemeļrietumiem, gaidāms neliels sniegs, prognozē sinoptiķi.

Vairāk snigs un putinās valsts austrumu daļā. Rietumu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 10-15 metriem sekundē, no rīta piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 18 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra naktī uz sestdienu vēl pazemināsies līdz -5..-10 grādiem, vietām Austrumlatvijā – līdz -14 grādiem. Maksimālā gaisa temperatūra sestdien gaidāma no -3 grādiem Latgalē līdz +3 grādiem Kurzemes piekrastē.

Arī Rīgā debesis apmāksies, dienas pirmajā pusē nedaudz snigs. Rietumu, dienvidrietumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 12 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra naktī būs -6 grādi, piepilsētā līdz -10 grādiem; pēcpusdienā gaiss iesils līdz +2 grādiem.

Jau ziņots, ka sestdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte un ar rietumu vēju sāks ieplūst siltāks un mitrāks gaiss, nākamnedēļ gaisa temperatūra sasniegs +4..+9 grādus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri